Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem beszél velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, barátnőm 17. A sztori ott kezdődött, hogy múlt hét pénteken este elmentünk bulizni egy kisebb társasággal (2 barátom 2 lány + én és a barátnőm). Zajlott a buli tök jól elvoltunk, bár én nem ittam mert én voltam a sofőr, szóval rajtam kívül senki nem volt már szomjas. Egyik barátom nagyon rosszul lett ezért kivittem hányni a szórakozóhely mellé. elvoltunk vagy negyed órát mire jobban lett és elindultunk vissza. Bent pedig látom hogy a barátnőm smárol egy sráccal. Alapjáraton egy nyugodt srác vagyok de van egy két dolog amitől könnyen elborul az agyam, na ez volt az egyik. Nem kellett több odamentem elrántottam onnan a gyereket és azzal a lendülettel levertem neki egyet. Srác bedőlt 2 asztal közé ott is maradt, barátnőm meg elkezd visítozni hogy még is mit csinálok hogy képzelem hogy én csak úgy megverek valakit akivel ő jól érzi magát, meg hogy lehetek ilyen unalmas, hogy eljövünk bulizni és nem iszom egy kortyot sem,meg hogy lehetek ilyen önző hogy elrontom a jó kedvüket, meg kimegyek egyik barátommal ahelyett, hogy ő vele foglalkoznék. Ezután kirángattam onnan és volt egy viszonylag hangos beszélgetésünk. Attól az estétől fogva nem hajlandó beszélni velem. Tényleg én voltam a f@sz? Nem hinném hogy túlreagáltam mert nem vertem agyba főbe a gyereket csak adtam neki egy állast, hogy észhez térjen. Tényleg én voltam ebben a szituban a szar szemét alak?

2020. okt. 15. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Őszinte leszek. Szerintem a barátnőd nem érdemel meg téged. És az nem kifogás arra hogy részeg volt, mert van egy olyan nagy igazságunk hogy részeg ember nem hazudik. Sajnálom hogy a barátnőd ennyire kicsapongó. Jobbat érdemelnél. A barátom is ugyanígy reagált volna le ezt a helyzetet. Itt nem te voltál a f@sz hanem a barátnőd nem elég érett egy rendes kapcsolatra. Az meg hogy azóta nem hajlandó beszélni veled szintén az előző mondatomat támasztja alá.
2020. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra lennék kíváncsi, miért csinál úgy a barátnőd, mintha neki minden joga lenne kapcsolatban mással csókolózni, és még te rontod el ezzel az estéjét. Ne már. Érdekelne is, hogy beszél-e velem, nem is lennék rá kíváncsi ezek után.
2020. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Meg a másik hogy nagyon gáz hogy ő csókolozzot és te vagy a hibás,közbe ő csalt meg (10.dik vagyok)
2020. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, és még neki áll feljebb? Nem te vesztesz többet azzal, hogy nem szól hozzád.


Haver, sajnállak, de ezen a senkin lépj túl mihamarabb.

2020. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd gerinctelen, ez tény. De te is idióta vagy, ez meg egy másik tény... attól, hogy megcsalnak, a harmadik fél felé hiába mutatsz ilyen szintű agressziót. Az a szerencséd, hogy jó eséllyel a gyerek is totál részeg volt. :D
2020. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt kérdező? Együtt vagytok még?
2020. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!