Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmodnjam e a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmodnjam e a barátnőmnek hogy adhd-s vagyok?

Figyelt kérdés
kb~3 hete vagyunk eggyütt.

2020. okt. 16. 14:49
A kérdező szavazást indított:
igen
ne
elmondom válaszban
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudjon erről :(
2020. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen ez sima ügy szerintem. az a kérdés, hogy mondd el úgy, hogy értse is. mert aki nem adhds nagyon nehéz megérteni mi ez.


nekem egyedül egy kérdéses terep van abban, hogy elmondjam e és azek a munkatársak. ott nagy a tétje. de a többi esetben azért jó elmondani, mert ezzel imeretterjesztesz is. meg ami nagyon fontos, hogy ha olyan embert lát az ember, aki régen benne van valami gáz helyzetben és ráismer az ember a mintákra, akkor ott fontos beszélni vele. mert életet menthet.

2020. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barátnőt válassz akiben 100% megbízol! :)
2020. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, tudnia kellene erről szerintem :(
2020. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Mi az
2020. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtam. Emiatt nem kell szégyellned magad.

Ahogy más is írta már, kicsit magyarázd el neki, mert nem biztos, hogy elsőre megérti. :)

2020. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!