Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első párkapcsolat: Nemtörődöms...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolat: Nemtörődömség a másik részéről? 19/L 23/F

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget az első kapcsolatom. Vele vesztettem el a szüzességemet (kb 1 hónap ismeretség után). Igazából nem volt rossz de sosem élveztem el, és nem azért mert a srác béna volt, hanem nem is erőlködött. 1 hónapon keresztül húztam még vele lefeküdtünk kb 15 alkalommal, és konkrétan akkor nyalt ki mikor még szűz voltam, meg még a 2. alkalommal. Megállapította hogy nekem hosszu elojatek kell, ehhez képest a későbbi együttléteknél már egy 2 perc smárolás es 2 perc ujjazás után már be is tette, pedig nekem ennyi nem elég hogy benedvesedjek. És miután ő elélvezett, elégedetten hátradőlt, és volt hogy ilyet mondott: Majd neked is jobb lesz! Nevetséges, ha nem próbálkozik nem lesz jobb. De szűzként én rábíztam magam, jóval több tapasztalata van, és gondoltam lehet amiatt mert még nem vagyok elég tág. Csak én ezt nem értem, hogy hogy lehet egy srác szexuálisan ekkora nulla, én sokkal jobban megerőltettem magam. Es a fiuknak a legnagyobb buszkesegnek kene lennie ha elevez toluk egy lany, meg egyejszakasnal is. Szoval en nem ertem, hogy most velem volt a baja, vagy a nemi szervemmel vagy nem ertem...

2020. okt. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak ilyen,egy önző pöcs, de sokan vannak még hozzá hasonlók akiket egyáltalán nem érdekel a nő boldogsága. Ez a típusú fickó nem szereti a párját csak kihasználja amíg az hagyja.Számomra csak az az érthetetlen, hogy az ilyeneknek mindig van nőjük, sőt sokan simán hozzájuk mennek feleségül is aztán meg pár év múlva meg sírnak a neten a kétperces szex miatt.Amúgy ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmadat a kisgyerek,teljesen biztos, hogy nincs semmi baj a nemi szerveddel,nem azért nem nyal, a gond a csávód fejében van akinek semmit nem jelent a te boldogságod,semmi örömöt nem okozna neki ha neked is jó lenne.Nagyot nem vesztesz vele ha még ma kidobod az illetőt, legközelebb meg próbáld meg olyan férfinak odaadni magadat aki megérdemel téged.
2020. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán önző, a lényeg, hogy neki jó legyen meg élvezze, ha neked nem megy, hát te bajod. De nem mindenki ilyen, szerintem keress mást. Gondolom az élet más terén sem lehet egy főnyeremény.
2020. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából gyorsan szakitottam vele. Nem is ertem, hogy neki hogy lehetett 1 eves parkapcsolata, nekem ez a 2 honap volt a maximum:D
2020. okt. 21. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted.
2020. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Simán önző.Nem érdekelte a te boldogságod.
2020. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!