Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18l a barátom akivel 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18l a barátom akivel 1 éve vagyok együtt már dolgozik és idén érettségizek alig van egymásra időnk. tippek?

Figyelt kérdés
a barátom 21éves, én idén érettségizek és az elmúlt időszakban folyamatosan szomorú vagyok főleg miatta, majdnem minden nap sírok is mert mintha két énje lenne egyszer nagyon kedves a kedvemben jár aztan ugy beszél velem mint a kutyájával. mostanában hétvégente tudunk csak találkozni mert ő is nagyon későn ér haza én meg délután tanulok. ő úgy döntött szakít velem mind ezt rám fogva hogy én nem teszek semmit a kapcsolatunkért miközben ez nem igaz. a munka miatt ő folyton ideges és rajtam vezeti le és képes azt mondani hogy én vagyok az okozója annak hogy ő szakít. a szüleim is elváltak plusz egy ok hogy nem tudok száz fele szakadni. Mit tegyek?

2020. okt. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki îgy bánt veled, amiatt ne bánkódj! Majd találsz vkit, aki megbecsül:)
2020. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos már belém súlykolta hogy nála jobbat úgy sem találok és senki nem fog annyira becsülni meg szeretni mint ő, és hogy majd más meg fog csalni

annyiszor mondta ezeket hog már teljesen elhittem neki

2020. okt. 21. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, csak manipulál, ami nem szép dolog. Ne hidd el.
2020. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Még fiatal vagy. A volt barátod egy beképzelt tapló, csak azért mondja, hogy lelkileg terrorizáljon. Jobb is, hogy megszabadultál tőle.
2020. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymásbak valóak bocsi nyers volt. De te most tanulj az érettségire... Tedd túl magad rajta s mutasd csak meg neki, hogy mennyien kapkodnak utánad!


Ha dolgozni fogsz megérted miért bolond...sok stressz de nem rajtad kéne leveztni

2020. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem. Tőle sokkal jobban szerethetnek csak. Mert amit ő csinált veled az nem szeretés. Nem becsült meg.
2020. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
keress idősebbet , a 21 évesek még ugyan olyan gyerekek mint a 15 évesek.. tapasztalat!
2020. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!