Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért népszerű idősebb sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért népszerű idősebb sráccal együtt lenni?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, itt a véleményetek kifejtenétek kérdésemre válaszolva, hogy miért népszerű ez? (Hogy a 15-20 éves lányok a 18-27 éves fiúkkal vannak)

Tenném fel nektek a kérdést, hogy adódik egyszer, hogy ezeknek a srácoknak a 98%-a sajnos nem a "felső" kategóriába tartozik, ezzel automatikusan kiváltva a korosztályukbeli lányok nem találják őket túl vonzónak.

Ez lehet viselkedés, vagy fizikum miatt.

Nincs mit tenni, ott vannak a kisebbek. És ugye nagyon kell az a női nemiszerv, nincs mit tenni.

Tenném fel a kérdést, hogy titeket biztos beetetve, hogy mennyire jó nők vagytok el is fogadjátok ugye ezt. Na de tenném fel a kérdést, hogy komolyan azt hiszitek, ha lenne ezeknek a srácoknak esélye a korosztályukbeli jól kinéző lányoknál, vagy idősebbeknél, komolyan azt hiszitek, hogy titeket választanák, a kölyköket? 😄

Nektek meg pont kapóra jön, mert akkor össze jön a történet, hogy biztos érett nők vagytok már gyerekkorotokban. Hogy álltok ehhez?

Nem véletlen, hogy a jól kinéző érett srácok nem a fiatalabbakra mennek.



2020. okt. 25. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkinek jó.
2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon el vagy tájolodva.

Saját haragod beszél belöled.

Ez mindég is így volt és így is lessz és nem azért mert valski pl. Csúnya egyszerüen ilyen a párválasztás több százalékban.

2020. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Dühösnek nem mondanám magam, mert nekem idősebb barátnőm van, és nem 1 évvel. :D Csak kíváncsi vagyok, mert szánalmasnak látom inkább. 18/F
2020. okt. 25. 18:54
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha körül nézel, láthatod hogy ez nem így van. Ha a kinézetet nézzük egy csomó helyes srác van együtt nála fiatalabbal. Ha meg már így nézzük akkor ennyiből lehet ugyanez történt fordítva a te esetedben.

Nekem is "az idősebbek jönnek be", vagyis igen, imponál az, ha a srác pár évvel idősebb nálam (de még így is vannak határaim). De rólam ez alapvetően elmondható minden emberi kapcsolatról, egy olyan társaságban nőttem fel ahol én voltam a legfiatalabb, szóval kb ezt szoktam meg és így soha nem jöttem ki a korosztályommal.

Azt fogalmam sincs hogy miért vannak így ezzel a srácok. De szerinten ez nem a kor kérdése, hanem hogy mennyire működik két ember közt. Itt mégegyszer kihangsúlyoznám hogy vannak határok!

És nem fogok csak azért beleesni valakibe mert szerinte érettebb vagyok a koromnál. Ez hosszútávon eléggé leszűrhető.

De egyetértek 2essel. Gondolom volt már valamiféle negatív tapasztalatod.

16/l

2020. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
Csak a beteg majmok vannak így együtt.
2020. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Szóval idősebb barátnőd van, akkor nyilván a barátnőd sem talált a saját korosztályában és ezért választott téged. Egyébként meg, ha lenne más, akkor simán mást választana helyetted, mert idősebb. Komolyan?

Miért kellene rangsorolni. Egyébként nem hiszem, hogy mindenkinél az a helyzet, hogy "csak mert nem talál a korosztályán belül". Nyilván van olyan is. De könyörgöm.... Annyi féle, fajta ember van..

Most ha szerencsétlen manus beleszeret egy fiatalabb lányba, és fordítva is, akkor ne jöjjenek össze, mert nem egy korosztály?

(Nem a 15-40-es párokra gondolok)

2020. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%
7# nem is tudtam, hogy annyira divatos vénemberekkel lenni.
2020. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Mit jelent az idősebb, meg a másik korosztály? Az én párom 4 évvel idősebb nálam, mégsem tartoztunk soha külön korosztályba.

Hosszú szakot választottam egyetemen, mondtam is a páromnak, hogy olyan 26 éves koromig eszembe sem jut gyerekvállaláson gondolkodni, ő meg addigra már 30 lesz. Azt mondta ez így teljesen rendben van neki, mert ő is pont addigra szeretne majd családot, addig kihasználja a fiatalságát.

Na most egy tőlem fiatalabb pasi még nem akarna addigra családot mint én, egy jóval idősebb meg hamarabb akarna.

2020. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Evolúciósan" a férfi a termékenységet keresi a nőben

->minnél fiatalabb annál jobb.

(a 16-19 éveseknek még az idősebb lányok jönnek be)

a nő pedig gyermekeinek (és magának)

anyagi biztonságot, hatalmat szeretne, amik minél idősebb vki annál nagyobb eséllyel fordulnak elő.

2020. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem írtad le elégszer a tenném fel a kérdést meg a komolyan azt hisziteket
2020. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!