Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi van ha unalmas vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha unalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Mi van ha bejövök neki es o is nekem, de egy idő után unalmas leszek.


Ezen kattog a fejem, hogy mi van ha. Mit tudnek csinálni?


2020. okt. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy unalmas vagy? Nem dobsz fel témákat beszélgetés közben vagy igazából mi a gond? A kérdésedből ezt nem tudom leszűrni.
2020. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint attól félsz, hogy egy idő után rád un?


Ha ez bekövetkezik, akkor nem tudsz ellene sokat tenni... De minden ok nélkül ne kattogj ezen! Próbálj egy kicsit bízni magadban! Mert mégis miért unna meg?

2020. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, hogy rám un, nem fogom szórakoztatni és szakít majd. Ezen jar az eszem. Meg sosem volt kapcsolatom, es nemtudom milyen.

Szoval felek belevagni őszintén

2020. okt. 25. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Ha valóban bejössz neki, akkor nem fog rád unni, sőt, minél több időt tölt veled, annál izgalmasabbnak, érdekesebbnek fog találni!
2020. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Wait. Olyan nem lesz, hogy kifogysz a témából, mert igazából ha együtt vagytok, akkor lesz mindig valami. Ha úgy érzed kiégtél, akkor menjetek közös programra, vagy nézzetek együtt otthon valamit, ott a téma kialakítja magát
2020. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!