Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működik a távkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ti ismertek olyat akinél bevált?

2020. okt. 31. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
75 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem gondolom. Biztos van az az 1% akiknél minden klappol majd összeházasodnak, gyerekeik lesznek, kiköltöznek a kertvárosba és együtt öregednek meg, mint a mesékben, de azért nem ez a jellemző. A legtöbb ilyen kapcsolatban valamelyik fél akár szexuális akár érzelmi értelemben félrehúz, de legalábbis valaki boldogtalan.

Én is azért szakítottam érettségi után a barátommal mert én az ország egyik ő a másik végébe ment tovább tanulni. Jó döntés volt.

2020. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
2 volt. Az első után azt hittem a partneremmel van a baj, második után pedig rájöttem hogy maga az hogy távkapcsolat a baj. Nem lehet jó hosszútávon.
2020. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt osztálytársam abban van kb másfél éve. Én nem tudom elképzelni testiség nélkül. (Nem feltétlen szex, hanem ölelés, csók, puszi...) Szerintem az olyan langyos víz. Van párkapcsolatom, de mégsem...
2020. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem könnyű az ilyen az biztos.
2020. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy milyen gyakori a találkozások száma. Ha hetente van akkor bőven jó és kibírható.
2020. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

A személyektől függ, hogy mennyire is tesznek azért, hogy működjön.

Van olyan ismerősöm, aki nem tett semmit a problémák ellen (keveset találkoztak stb.) és nem is tartott így sok ideig.

Viszont vannak olyan ismerőseim, akik megoldották azokat, türelmesek is voltak. Az egyik ilyen pár pl 3 év után összeköltöztek végre és jegyesek. (Eleinte a kapcsolatban csak ilyen havonta, majd kéthetente, majd hetente találkoztak már, de volt, hogy hónapokig nem tudtak találkozni, és kibírták) (300km volt köztük.)

A másik pár pedig velem egykorúak, ők hetente találkoznak és tökéletesen meg vannak, mert próbálják megoldani a felmerülő problémákat.


Szerintem mind csak akarat kérdése. (Persze lehetnek külső zavaró tényezők is.. anyagi, idő, családi háttér stb. amik eléggé megnehezíthetik ezt.)



17/l

2020. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.


Elsősorban a találkozások száma és a távolság nagysága határozza meg (nem mindegy, hogy 50 vagy 500km).


Én hosszútávon biztosan nem bírnám, ha keveset találkoznánk, de vannak, akik jobban bírják. Csak a két emberen múlik.

2020. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Számomra nem működött.
2020. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindketten tesztek erte, hogy működjön, akkor működik. Mi ot évig éltünk tabkapcsolatban, nem volt könnyű, de kibirtuk.
2020. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha 1-2 hetente találkozni tudnak akkor működik
2020. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!