Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan dolog, ami miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, ami miatt kiábrándulnátok a párotokból? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Igen: fogyózott, lefogyott, és most már egyáltalán nem izgat a teste!

A mellei rondák lettek, megereszkedett az egész csaj. Ő azt hiszi hogy sportos, de csak vézna lett.

Már nem tudok úgy ránézni, mint egy nőre!

Van egy csaj, azt nyomom ezerrel.

2020. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Megcsalás vagy ha kezet emelne rám
2020. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 karanten2020 ***** válasza:
21%

Első: na jó, a párom mindig mondja nekem hogy ne fogyjak le, így vagyok szép meg ő így szeret, de ebbe valahogy eddig soha nem gondoltam bele. Érdekes, de most örülök, hogy rátaláltam erre a kérdésre.

Ui: szerintem nem kellett volna lepontozni téged

2020. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

3-as: anno pont azért lett a párom, mert molett volt, mert csodásak voltak a mellei és briliáns elme volt! Elmeügyileg ma is szuper!)

Az új munkahelyén szívták a vérét, hogy kövér, meg zsírpacni (felnőtt emberek!!! meg hogy nem trendi! Az egyik munkatársnője elvitte valami zsírégető kócerájba: sokba került és kaptam egy márványszobor helyett egy múmiát! Könyörögtem, neki, hogy nekem pont így jó, és ezt (is) imádom benne, de a "Norbi-baromság" hatékonyabb volt... és elindult a fogyás útján - és mostanra teljesen elhidegültünk... dugja meg őt a Norbi...

Nagy fájdalom és csalódás volt, hogy a kapcsolatunkat a sznobizmus derékba törte - mert nekem így már biztos nem kell - ez nem egészség, hanem egy csomó összeaszott bőr! (ha ennek valami szervi oka lenne, akkor feltétel nélkül mellette állnék, de így, hogy a könyörgésem ellenére egy egészséges csodanőből egy rozoga csoroszlya lett belőle, ezt képtelen vagyok tolerálni!)

2020. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
4: nem értem, akkor miért nem szakítasz vele ahelyett, hogy neten problémázol idegeneknek ezen.
2020. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem problémázom! Csak leírtam, hátha más asszonyának nem megy el az esze ha elolvassa!

És a gyerekek miatt nem szakítunk; csak az ágytól váltunk el, az asztaltól nem.

Felöltözve tűrhető különben.

2020. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a legrosszabb kifogás, hogy a gyerekek miatt, főleg akkor, ha idővel jobban megromlik a viszonyotok, állandóan veszekedtek majd
2020. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

6! Egyrészt egy normalis ember nem csak a testet szereti a nőnek hanem a lelkét is

Másrészt azzal hogy megcsalod csak magadat minosited hogy mennyire féreg vagy

Valószínű hogy a feleséged így jobban érzi magát illetve egészségtelen volt az életmód amit élt ha meg tetszik hogy x évesen miutan gyerekeket is szült lóg a bőre stb fizesd ki a plasztikakat neki

2020. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy meg ha tényleg úgy kezelted volna mintha ő lenne a világ legszebb és legcsodálatosabb nője a számodra valószínű hogy nem érezte volna a szükségét annak hogy valtoztasson
2020. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

6-os vok: nem én jöttem ide tanácsért, nekem nincs szükségem egyikőtök szakvéleményére sem - nyugodtan megtarthatjátok!

Nehogy már ti mondjátok meg a valódit...

Az én életemet én élem, és nincs szükségem a direktíváitokra!

Számomra nem izgató egy vézna nő - és kész!

Akinek nem tetszik, ne olvassa!

Én ugyanúgy válaszoltam egy idióta kérdésre, erre belém akadtok!

Én lesz@rom a véleményeiteket - a tisztánlátás végett!

2020. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!