Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, mi a maximum...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi a maximum korkülönbség ami egy párnál a két fél közt lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a jobb, ha a férfi, vagy ha a nő az idősebb?

2020. nov. 2. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet így általánosítani szerintem. Minden ember más, attól valaki x éves nem lesz semmivel komolyabb, tapasztaltabb, vagy gyerekesebb mint a másik. Lehet valaki x évesen több mindent megélt, mint a másik ezért jobban átlátja a dolgokat mint a másik fél, de az is lehet pont, hogy nem és emiatt jók lesznek. Emberfüggő.
2020. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A kor csak egy szám. Köztem és a párom közt 4 év van.
2020. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 95%ban a ferfi idosebb. Altalaban par evvel. De a 10-15 sem ritka.
2020. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában a férfi idősebb, 5~10 év nem ritka.

Nekem is volt nagy korkülönbséggel kapcsolatom, de az leginkább a szexről szólt, a lány 20 évvel volt fiatalabb, izgalmas volt.

2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tőlem max 10 évvel idősebbekkel ismerkedtem mindig. Fiatalabbal soha, lány vagyok.
2020. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Szüleim között 2 év a korkülönbség, apám a fiatalabb. 25 éve együtt vannak. A barátnőm 17, én 23 vagyok. Nincs szerintem különösebb jelentőssége. Nyilván, egy 23 éves srác ne járjon egy 13 évessel.
2020. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Szüleim között 14 év a korkülönbség apa javára. Náluk szerintem kifejezetten jót tesz a nagy korkülönbség, mondjuk apum nem néz ki 62-nek,10 évet simán letagadhatna, viszont nagyon higgadt, tanult, megfontolt ember, anya meg olyan kis "hebrencs", kevésbé megfontolt, de laza, szóval jól kiegészítik egymást. Én állítom, hogy anya fiatalon "tartja" apát. Egyikőjüket sem tudom elkepzélni egy koruk belivel. Amúgy 26 éve házasok.


A párom és köztem pedig közel 3 év van az ő javára. Én nem bukom a tizenévvel idősebb pasikra, mármint nem hiszem, hogy összejönnék ennyivel idősebbel, viszont én nem randiznék nálam fiatalabbal (csak egyszer, ott 8 hónappal volt fiatalabb, az még persze nem számottevő korkülönbség) :D



22/l

2020. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!