Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondtam a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a barátomnak dühből, hogy nem szeretem de utana par perccel azonnal hogy szeretem nem gondoltam komolyan de már nem hiszi el pedig folyamatosan próbálok a kedvében járni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, ezt elcsrszted. A szeretet feltétel nélküli kell legyen, vagy mindig szereted, vagy sehogy.
2020. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! Ha azt mondod nem szereted, de kimutatod, hogy szereted, senki nem hiszi el.


Vagy ülj le vele beszélni erről. Lehet, hogy csak élvezi, hogy folyton a kedvében jársz, és tetteti, hogy nem hiszi el..ki tudja.

2020. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kimondott szonak ereje es kovetkezmenye van, ezt most megtanultad. Tinikent nehezebb uralkodni az erzelmeinken, gondolom amikor ezt mondtad neki, abban a pillanatban nagyon duhos voltal ra, de vigyazni kell ara, hogy mit mondunk.

Gyakran veszekedtek egyebkent?

2020. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha dühös vagy, akkor sem veszítheted el annyira a fejed, hogy az érzelmeid úgy sodorjanak, mint egy falevelet.

Remélhetőleg ezt most megtanultad.

A fiú helyében én is erősen elgondolkodnék, hogy egy ilyen ösztönlénnyel mit lehet kezdeni. Valószínűleg ő is ezt teszi most.

2020. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én spec szakítanék. Ha egy vita miatt képes voltál ilyet mondani akkor ott már nincs miről beszélni. Jóban rosszban együtt kell lennetek, nem mondhatsz ilyet.

Én is van, hogy haragszom a páromra és akkor azt szoktam mondani, hogy "szeretlek, de most nem."

2020. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is azt mondta, nem szeret, de azt akarta, hogy kiskutyaként fussak utána továbbra is. Én nem futottam, kiszálltam. Megsértődött. Nem normális az ilyen játszma, én is otthagytalak volna.
2020. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen megértem őt. Egy ilyen megszólalás után szóba se állok az illetővel.
2020. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én nem értek veletek egyet. Mert amikor haragszunk a másikra, akkor ott ütjük, ahol a legjobban fáj. És nem igazán értem a barátod, mert ha ismer téged és te is kimutatod, akkor tudja, hogy nem gondoltad komolyan és szereted őt, annak ellenére, hogy nyilván rosszul esett neki, amit mondtál, mert kinek ne esne. Viszont nekem ez inkább picit hisztore hajaz. Ülj le vele és beszéljétek ezt meg. Miből indult ki a vita, mi lett a következménye, te miért mondtad ezt neki. A jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Hajrá srácok ❤️
2020. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"ott ütjük, ahol a legjobban fáj"

De nem hazudunk neki!

Ezt ugye nem kell magyarázni.

Ha pedig igazat mondott: tehát akkor tényleg nem szeretted - na, akkor még nagyobb a baj. Ahogy az ötös is írta: jóban - ROSSZBAN. Ha ez nincs, akkor rád nem lehet számítani.

2020. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne gondolja azt a srác, hogy tényleg úgy gondolod, hogy nem szereted és csak azért mondtad utána, hogy szereted, hogy nehogy elveszítsd őt, mert a legtöbb lány nem bírja ki pali nélkül és ha jön jobb úgyis otthagyod őt?
2020. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!