Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom nem érdekli a koronaví...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érdekli a koronavírus. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába vannak korlátozások, ő ugyanúgy megy házibulikba (10 fő alatt), találkozik a barátaival, amíg én itthon ülök, féltem mindenkettőnk családját és persze saját magunkat. Próbáltam beszélni vele de szerinte csak túlreagálom.

2020. nov. 12. 13:39
 1/8 anonim válasza:
62%
Ne reagáld túl. Muszáj élni.
2020. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
Túlreagálod! Én is szerintem az voltam, de ugyanúgy mentem mindenhova. Nagyszülőkkel, idősebb rokonokkal nem találkoztam, de ők nem is mászkálnak sehova. Idegen ember meg engem nem érdekel, mindenki vigyázzon magára azt kész.
2020. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szegény párod... :/
2020. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
59%

Ja szegény párja végüli is a barátnőjének van egy kis esze... nem sok mert hát hülye pasit választott de azért 1 kicsi biztos van. :D


Kérdező: Hiába magyarázod annak aki hülye... nem kell kilincset szopnod, hogy elkapd, nem kell 80 évesnek lenned, hogy belehalj, még csak bele se kell hallnod, hogy qrva fura tüneteid legyenek tőle.

28 éves vagyok, október 8-án voltam utoljára házon kívül, most jöttem haza a kórházból és a bal combom konkrétan érzéketlen a tapintásra és a fájdalomra. :D Jah meg mellé kiköhögtem a tüdőmet meg 38 és 40 fok között ping-pongozott a lázam 2 hétig úgyhogy 8 nap után úgy sikerült először aludnom, hogy már konkrétan black out-oltam a picsába mert az agyam nem bírta. :D

2020. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

#1: Igen. Muszáj élni. Mondjuk az idősödő szülőknek, nagyszülőknek is sokkal jobb élni, mint a kórházban két hétnyi fulladozás után elpatkolni. Nem gondolnám, hogy egy családtag élete megérne két kihagyott bulit. És arról nem is beszélve, hogy másokat is megfertőzhet. Vajon abból a kb. ötezer halottból hány élne még ma is, ha pár felelőtlen rokonnak, ismerősnek, vagy akár ismeretlennek nem lett volna mániákus mászkálhatnékja?

Aprócska megjegyzés: egyik munkatársam épp élet-halál között lebeg az intenzíven. Másik munkatársam 3 hétig feküdt otthon tüdőgyulladással, és még 2-3 hét a teljes gyógyulás. Én enyhe tünetekkel megúsztam, meg szövődményként maradt némi nehézlégzés meg fáradékonyság, de állítólag pár hónap, és elmúlik.

Majd amikor ezeknek a mániákusan renitens embereknek hal meg valakijük, akkor talán megértik, hogy egy kicsit tekintettel kellett volna lenni egymásra. Csak akkor már rohadtul késő. Ja, meg hát van olyan drága értelmes ismerősöm, aki annyival elintézte, hogy "hát ha meghalnak a nagyszülők, akkor ez van, úgyis meghaltak volna valamikor". (Ja, csak nem mindegy, hogy 60, vagy 90 évesen.) Vannak menthetetlenül buta emberek, a baj csak az, hogy ezek miatt mások kerülnek veszélybe.

2020. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
#5: Igen. Meg úgy is lehet élni, hogy nem rettegünk és burkolózunk be, ahogy feltűnik valami apró kis veszély. Arról meg nem volt szó, hogy a kérdező párja a nagyszülőkkel találkozna.
2020. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

#6 Ez hol a f*szomba apró kis veszély?

Bocs a szóhasználatért de most komolyan. Bár igaza van 5nek, addig úgysem fogod megérteni amíg te vagy a szeretteid nem kerüpnek veszélybe. Akkor viszont biztos vagyok benne hogy te leszel a legjobban felháborodva hogy miért éppen te veszítettél el valakit.

Kérdező, szerintem ha nem hallgat rád, akkor nyugodtan mondd meg neki hogy te addig nem akarsz vele találkozni amíg ez így megy mert félted magad és a családod. Hátha észhez tér.

(Még hozzátenném, ha olyan van én is kimegyek a házból, vagy pl egyszer átjött hozzám a legjobb barátnőm de ettől függetlenül tudok a seggemen maradni egy hónapig. Azért ez nem olyan nagy dolog szerintem.)

2020. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%
Én sem vettem komolyan igazából,ezelőtt...de tegnapelőtt meglátogattam édesanyámat,mondta hogy nincs túl jól,és ahogy kisért kifelé,egyszercsak összeesett,alig tudtam elkapni,a kezeim között feküdt ájultan..hálistennek magához tért,addigra odaértek a mentők,csináltak gyorstesztet és + lett,és az utolsó 2 hónapban 2x volt fenn a városközpontban,gyógyszert kiváltani és kenyérért...Isten lássa lelkem nem kívánom senkinek de majd ha a barátod összeszedi ezt a rohadék vírust valahol,lehet őt nem nyomja le,rádadja..és majd ha a karjaiban tart ugyanígy,akkor majd észbekap...
2020. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!