Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket szokott a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szokott a párotok meglepni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran, es mikkel? Erdekelne, mivel a jelenlegi parom eddig semmivel nem lepett meg, sem az elozo. Az elso is nagyon ritkan. Ennek ellenere mindenhol latom, meg hallom, hogy mindenkit meglepett a parja kis aprosagokkal sokszor. Csak en fogok ki ilyeneket, vagy miert van ez? Nem varom el, csak azert hihetetlenul jol esne.
2020. nov. 17. 01:22
 1/8 A kérdező kommentje:

21/L btw

Randi is altalaban mozinal kimerul.

2020. nov. 17. 01:37
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szokott. Mindig hoz nekem valami aranyosat. 10.-én volt a névnapom és kaptam tőle nem-elhervadó virágot meg csokit. ❤

Vasárnap meg szintén csokit és reggeli Aldis muffint.

De én is szoktam neki venni ezt-azt. Legutóbb egy kulcstartót gravíroztattam neki amin rajta van az autója és a rendszáma. Vagy meglepem valami kajával ha jön stb.

Ennek kölcsönösnek kell lenni. Lehet a te szeretet nyelved az ajándék neki meg a minőségi idő.

Tapasztald ki, hogy neki mi okoz boldogságot és te is mond meg, hogy jól esne ha ezt meg azt csinálná néha. Sőt, akár össze is kötheted :D Pl. A kiránduláskor vesz neked valami szuvenírt. Neki a minőségi idő ✔, neked meg az ajándék ✔

2020. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én mondjuk fiú vagyok, de engem se szoktak meglepni ilyesmikkel. Én viszont sokszor, bármivel amiről a másik eszembe jut. :)

Kulcstartó, plüss, bögre, bolyhos meleg zokni, tényleg bármi. Szeretek foglalkozni a párommal.

2020. nov. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az is a meglepik közé tartozik, ha valaki elfeledkezik párja szülinapi köszöntéséről?
2020. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 így én is jártam. Szegényem még célzott is rá, de valahogy annyira nem esett le, hogy pont az a nap van.


Egyébként én is szoktam kapni. Igaz ritkán, de szoktam. Örülni is szoktam neki. :)


Lehet, hogy ő nem olyan tipus, aki ajándékoz.

2020. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szokott, de nekem nem is fontosak az ajándékok, nem zavar. Bőven elég, ha karácsonyra és a szülinapomra vesz valamit.
2020. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Én is szoktam venni neki apróságokat, és ő is nekem. Sok csokit kaptam már, virágot, főzött nekem reggelit, elvitt ide-oda.. Én kulcstartót adtam neki, a kedvenc desszertjet szoktam csinálni, reggelit, ha beteg volt a kedvenc leveset vittem neki meglepikent. Illetve én kis cetliket is szoktam néha hagyni, egy egyszerű "Szeretlek, mindennél fontosabb vagy nekem" üzenetekkel, aztán ha hazaért, mondom neki, hogy nézzen be a kis dobozkába, és ott van.😊

Jelezted már neki, hogy ez fontos neked, és jól esne, ha csak egy kis Dormivel is, de meglepne? Sajnos nem ugyanúgy fejezzük ki a szeretetetünket, de ha nem mondjuk a másiknak, nem fogja tudni, hogy mi esne nekünk jól. A kommunikáció a kulcsa mindennek.

2020. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

A farkamat a szájába teszem. Ez elég jó ajándék?

17f

2020. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!