Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy tovább lépjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tovább lépjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve megismerkedtem sráccal. Akibe bele szerelmesedtem. 1 hét után el mondtam neki a dolgot és össze jöttünk azóta együtt voltunk. Viszont egy hónapja elkezdett nagyon furán viselkedni. Szinte nem is érdekeltem őt, elkezdett csak magára gondolni, már minden fontosabb volt, mint én számára. Próbáltam vele beszélni, de nem értette meg. 3 napja szakított velem, és azt mondta már nem szeret. Ezalatt a 2 év alatt teljesen megváltozott. Szeretem aki volt, de nem szeretem aki lett. Nem akarok vele, megint össze jönni, csak tovább lépni, de semmi ötletem, hogy, hogy. Hogyan léphetnék tovább? Valami tipp, hogy elfelejtsem?

2020. nov. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adj időt magadnak

Sírd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot

Találkozz a barátaiddal, keress valami hobbit ami lefoglal

Vagy egy jó kis sorozatot,tanulj meg főzni,akármi ami érdekel

De ezt mind csak azután hogy kiadtad a fájdalmadat, nem szabad elnyomni

2020. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 1esnek, tudom közhely, de ilyen nélkül jobb, hiszen nem foglalkozott veled. Kitartás, rövid idő múlva jobb lesz.
2020. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!