Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mt csinaljak, ha a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt csinaljak, ha a pasim mellett szinglinek erzem magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert van ez, majd egy eve egyutt vagyunk. Tavkapcsolat, es angolul beszelunk egymassal, es nem egyszeru talalkozni. Ha talalkozunk akkor kb 2hetre(legrovidebb volt eddig), vagy 4 honapra(leghosszabb) is egyutt vagyunk. Nem irogatok masokkal, se semmi, csak fucsa nekem ez, es nem tudom iert van ez.
2020. nov. 17. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A hosszu kapcsolat a hosszu ekezet


Amúgy komolyra fordítva a szót, távkapolatban ez van ha nem tartjátok a kontaktot videón keresztül nap mint nap vagy a héten 2-3x

2020. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Videochatelunk naponta, mikor nem vagyunk egymasnal.
2020. nov. 18. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Hagyd el! 1 éve se vagytok együtt de neked már nem jó mellette. Keress magadnak mást!
2020. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GepEpito válasza:
36%
a "pasid" véletlenül nem forró? Mert ha nemdugtok akkor hát még szép hogy szinglinek tartod az egészet.
2020. nov. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem kapcsolat. Ez egy kapcsolat-potlek, a szemelyes kontaktust nem helyettesiti a chat, videotelefonalas, sms-ezgetes. Jonnek majd a lepontozok, hogy de igenis hogy a tavkapcsolat is jo, es 'kulonben is nekem is tiz eve megvan a baratom bar egyszer se lattam eloben', de igazabol lesz*rom, a velemenyem marad.
2020. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miben nyilvánul meg ez az érzés? Nem érzed erősnek a kötelekét?
2020. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!