Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy a szünet után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a szünet után visszajön? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátommal elsőnek lassan három hete szakítottunk mert megtetszett neki más. Állandóan beszélgettünk a szakítás után, hozzám is kötötték még érzelmek de a másik lányhoz is. 4-5 nappal a szakítás után lejött, azt mondta újra előtörtek az érzelmei az egész napot együtt töltöttük majd utána folytatódott ez, beszélgetett velem és vele is. Pár nappal ezután végül kiderült, hogy véglegesen őt választotta én itt kiborultam és elkövettem azt a hibát, hogy beszéltem a lánnyal és elmondtam neki mindent amit a háta mögött velem csinált a barátom. Ezek után a lány tőle gondolkodási időt kért, rám pedig nagyon megharagudott. Egy kép miatt azt hitte hogy más van nekem, kiakadt, féltékeny lett és azonnal találkozni akart. Találkoztunk, letiltotta előttem a lányt és megbeszéltük, hogy tisztába vagyunk azzal mi romlott el a kapcsolatunkban és megpróbáljuk helyrehozni. Pár napig minden jól ment majd bevallotta, hogy szeretne még utoljára beszélni a lánnyal mert meg sem várta a válaszát. Én úgy voltam vele ha könnyebb neki így lezárni hát legyen, a lány pedig megmondta neki hogy ő már nem szeretne tőle semmit és szerinte próbálja meg helyrehozni velem mert nem véletlen, hogy mindig nálam kötött ki. Végül utána 3-4 napot együtt töltöttünk, minden jó volt majd vasárnap délután ment haza tőlem. Este felhívott, hogy nem biztos, hogy úgy szeret már mint az elején lehet már csak ragaszkodik és szakítani szeretne. Ezek után én megmondtam neki hogy szerintem gondolja át a saját érzéseit mert én ebben a pár napban amíg újra együtt voltunk úgy éreztem szeret még csak csalódott bennem amiért beszéltem a lánnyal. Azt mondta szeretné átgondolni és addig ne keressem őt, majd mikor megkérdeztem hogy ezt akkor most szakításnak vegyem e végül, elmesélhetem e a szüleimnek stb, azt mondta még ne. Ez volt 4 napja azóta nem beszéltünk. Sajnos úgy érzem az elején elrontottam ott, hogy kapartam és könyörögtem így most próbálom azt mutatni, hogy boldog vagyok (mivel még ismerősöm illetve követ a közösségi oldalakon) de nagyon nehéz megállni, hogy ne írjak neki. Nagyon szeretem őt és én látom már hol rontottuk el a kapcsolatunkat és képes lennék változtatni azokon a dolgokon. Lehet még esély rá, hogy ha megkeres újra kezdjük? És vajon mennyi idő kell neki? Már beleőrülök ebbe a bizonytalanságba. Tudom, picit hosszúra sikeredett köszönöm ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa :)

2020. nov. 18. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, hogy az ördögöt a falra fessem, de nekem minden végleges szakításom egy-egy ilyen minden szuper találkozás után történt közvetlenül.

Egyébként pedig ezért a kapcsolatért nem lenne kár... Egyértelműen nem szerelem az, amit irántad érez. Sajnálom. :(

2020. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt azért olyan szuper találkozás, mindkettőnkbe benne voltak az elmúlt hetek sebei. Én azért még nagyon reménykedem abba, hogy helyre hozható ez az egész:( Nem ő az első szerelmem, ilyet még se éreztem még soha.
2020. nov. 18. 14:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve elmondása szerint ebben az egy hétben próbált újra boldog lenni de nem sikerült neki teljesen, bár én ezt úgy látom hogy ahogy nem is egy hét alatt jöttek létre a problémák nem is múlnak el ennyi idő alatt ezért is remélem, hogy ad még ennek egy esélyt:( Sokan mondják, hogy a szünet egyenlő szakítással de nem értem ő szakítani akart még se tette meg így nem értem miért érné meg neki az időt húzni:(
2020. nov. 18. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 vasat tart a tűzben. Ha meg akarná menteni a kapcsolatotokat, nem lenne "szünet". Normális kapcsolatban nincs ilyen szó. Engedd el végre, mert dróton rángat és kihasznál!
2020. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben mindenki idióta, kivéve a másik lány. Sajnálom, de aki ennyire önkínzó üzemmódban van, annak nem lehet jó tanácsot adni. Remélem szakítotok, és mindketten normális életet tudtok élni a jövben, nem ezt a toxikus mocsarat.

Szerintem az összes párkapcsolatomban ennyi dráma és hiszti nem volt együttvéve, pedig 10 éve nem voltam szingli pár hónapnál tovább.

2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!