Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én reagálom túl a dolgot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a dolgot, vagy ő viselkedik helytelenül?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Még nem feküdtünk le, de mást már csináltunk. És ezeket a 'más' -okat ő mindig elmondja a barátainak. Holott szerintem ez elég privát dolog és egyedül kettőnkre tartozik. Azt még tudni kell, hogy elég fiatalok vagyunk, én 16/L, ő 18/F. Mindkettőnknek ez az első komolyabb kapcsolata.

Kérlek őszintén írjátok le, hogy ti srácok pl megbeszéltek ilyen dolgokat a haverokkal? Én vagyok túl görcsös?

(az is beletartozik a storyba, hogy a barátomnak nagyon jó viszonya van a barátaival, viszont a barátainak sem igazán volt még kapcsolata, így ezekből adódóan nyilván kíváncsiak is)



2020. nov. 18. 13:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
Szerintem egyáltalán nem gáz a dolog. Megosztja velük és ennyi. Nem tudom te hogy vagy vele de én is megosztottam a legjobb barátnőimmel, és ők is velem. Ezen ne parázz, ebből nincs semmi probléma. Majd ha úgy érzed, hogy ezek a dolgok visszahatnak a kapcsolatodra, akkor lehet erről komolyabban beszélni. De ha te bem szeretnéd, hogy megossza mással az intim dolgaitokat, mondd meg neki.
2020. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg gáz.

Ha majd találkozol a barátaival akkor mindenki tudni fogja hogy szopsz, és mekkora kortyokkal nyelted a cuccot?! És ez nem gáz?

Most komolyan ezzel akar menő lenni a társaságban!?

2020. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Mi a barátimmal sosem beszéljük meg ezeket, semmi közük hozzá, nekem sem az ő szexuális dolgaikhoz, wtf.

Állítsd le a vagizó barátod, vagy dobd ki.

2020. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég éretlen a srác.
2020. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Menőzik a gyerek a haverjai előtt. Mivel nem egyeztél bele és a leírásod alapján folyamatosan ellátja infókkal a haverokat, teljes mértékben neked van igazad. Namost, vagy kommunikálsz vele (ha az nem megy, a kapcsolat sem fog), és közlöd, hogy állítsa le magát és ne kürtölje szét magánéleteteket, vagy kirakod a szűrét. Nem vicc, mert te fogsz szarul járni. Tudod, szájról-szájra terjed majd és nem áll meg a haveroknál az infó. Éretlen a gyerek, nem tudja helyén kezelni a magánéleteteket. Abszolút nem is tisztel téged. Ebből nem lesz hosszú kapcsolat és jobban jársz, ha már most szakítassz vele. Gondold át.
2020. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

A kommenteket olvasva népszerűtlen leszek a véleményemmel, de bizony a fiúk ezt bensőséges beszélgetések alkalmával, ha jó kapcsolatban vannak, meg szokták osztani egymás között. Csak ez általában nem szokott visszajutni az adott hölgy fülébe.

Bár a kérdés megfogalmazása alapján a kérdező sem tűnik túl érettnek. Ez a 'más'-olás olyan, mintha önmagad előtt is szégyellnéd, amit csináltok. Nem kell leírni egy anonim oldalon sem okvetlen, hogy "kielégítettem orálisan", de le lehet írni mondjuk, hogy "már elkezdtük felfedezni egymás testét". - Érthető, mégis visszafogott. Ez a 'más' ez tényleg nagyon görcsös, és a felháborodás is túlzás, tipikus "tini hiszti". S mondom: lehet széplelkűsködni, meg ámítani, de szoktunk beszélni (nyilván a jó ízlés keretein belül) ezekről a dolgokról. Nem is neme, hanem lelkialkata válogatja.

2020. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Kevés megszégyenítőbb van szerintem annál, mikor kiteregetik a nemi életed összes részletét.


Ahogy azt már előttem is írták, két lehetőség van, vagy megbeszéled vele, és leáll, vagy kidobod. A felháborodásod teljesen jogos, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csináltok az ágyban.

2020. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem te vagy görcsös, abszolút igazad van. Nekem sem tetszene, ha a barátom megosztaná a haverjaival a szexuális életünk részleteit. Én a helyedbe elővenném a csávót, és nagyon komolyan elbeszélgetnék vele. Ez rátok tartozik, az égvilágon senkinek semmi köze hozzá.


20/L

2020. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem normális ha egy ember megosztja az ilyen dolgokat a barátaival. De ha téged ez kellemetlenül érint és nem szeretnéd hogy tegy, és erre meg is kérted, és ennek ellenére is elmondja akkor bizony vele van a baj. Ha tényleg nagy bajod van vele, beszélj a barátoddal. Egyezzetek meg abban hogy mit oszthat meg és mit nem, és hogy te hogy érzed magad. Jussatok egy közös pontra. A sikeres kapcsolatok kulcsa a kommunikáció.
2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
A párkapcsolatom alatt soha eszembe se jutott elmondani az ilyesmit senkinek. Ellenben a (volt) barátom szétkürtölte a barátainak meg az anyjának az egészet, és nagyon kínosan éreztem magam miatta. Hiába természetes, ez privát dolog. Csak az adott két személyre tartozik.
2020. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!