Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszéljünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel 1,5 hónapja vagyunk együtt és tegnap vele meg még egy barátnőjével találkoztunk. Én a barátnőjével beszélgettem és tudtunk miről, viszont, amikor a barátnőmnek mondtam, hogy ő is szóljon valamit a témához, akkor azt mondta ő ehhez nem tud mit. Mondtuk, hogy mondja, hogy mi az ami őt érdekli téma. Azt mondta nekem mindegy beszélgessetek. Utána a megsértődött ránk a barátnőm, hogy vele miért nem beszélgettem. Segítsetek kérlek! Mi az amiről beszélgetni tudnánk a barátnőmmel?

Én 16/f ő 14,5/l



2020. nov. 22. 09:59
 1/9 October15 ***** válasza:
100%

A te barátnőd... nem neked kellene tudnod? Ha meg nem ismered akkor miért is hívod a barátnődnek? :D


Iiiigen látom magam előtt ahogy egy tinilány komolyan gondolja, hogy nyugodtan beszélgessél csak mással mikor ő is ott van [függetlenül attól, hogy a barátnőd-e]... ja várj, nem.

2020. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A 2-esnek igaza van. Egy lány ÁLTALÁBAN hiába mondja, hogy nyugodtan beszélgess a másikkal, azt valójában nem úgy érzi.


Illetve sok mindenről lehet beszélgetni, viszont ahhoz két ember kell.. Ha 1,5 éve vagytok együtt akkor gondolom már megnyílt feléd, szóval konkrétan akármiről lehet beszélgetni.

2020. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja várj, 1,5 hónapja, én évet írtam. Bocsi.

Bár még mindig azt mondom, hogy akármiről lehet. Hozz fel témákat és amiről úgy latod, hogy érdekli azt folytasd.

2020. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem akartam még kijelenteni, hogy együtt vagyunk, mert inkább ismerkedtem volna még szóval ez nem az én hibám.
2020. nov. 22. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor minek jöttél vele össze?

"Nem az én hibám"....

2020. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval te nem is akartál vele összejönni?
2020. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Időjárásról
2020. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akartam mert nagyon aranyos csak nem ilyen hamar de nem ellenkeztem.
2020. nov. 22. 19:36
 9/9 anonim válasza:
Ha következőleg valaki megtetszik, akkor csak akkor gyere össze vele miután megismerted. Adj időt annak hogy megismerd. Teljen el több hèt, hívd el randizni, és ma már a legelső találkozón érzed hogy valami nem oke, vagy nem passzoltok, akkor ne húzzatok egymás idejét. Majd jön más. Tudd meg mire van szüksége, te is mondd el hogy neked mire van, meg hogy mi a szeretet nyelve stb
dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!