Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 4 év nagy korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 év nagy korkülönbség ha a fiú 17 és a lány 13?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egymásba szerettünk. Százszor érettebb, mint az ÉN korosztályomban a többi lány. Fizikailag is és lelkileg is.

Sokkal okosabb, intelligensebb.


MÉG szerintem kicsit sok, de az idő múlásával ez a 4 és lóf*sz se lesz. Anyumék közt 11 év van. Bőven jók úgy, hogy középkorúak.


Egyikünk sem siet el semmit. Még szóba sem került a szex. Nem is láttam még meztelenül. Végtelenül szeret, és én is őt.


Főleg az tetszik, hogy éretten viselkedik.



Mit gondoltok? Jó, igaz mondhattok bármit, mi így maradunk, csak érdekel mások véleménye.


2020. nov. 28. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem így még sok. De ha már össze jöttetek úgyis mindegy. Majd lesz valami. :)
2020. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagy.
2020. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1: lesz bizony. így maradunk az tuti. huszon évesen már úgyis mind1
2020. nov. 28. 11:33
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha tudsz rá várni a szexel... De szerintem aranyos😊
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4: Naná, hogy tudok. Az másodlagos dolog. Addig is van két kezem. Emma, emmeg holnap. Ők megoldják.


Addig meg filozofálunk az élet nagy dolgairól :D

2020. nov. 28. 13:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így jöttünk össze, én 13 voltam, ő 17. Igaz, hogy köztünk csak 3 és fél év van, én most 16 vagyok, ő 19, 4 hónap múlva lesz a szülinapja.

Mi is így voltunk a szexszel, viszont aztán rájöttünk, hogy egyikünk se vágyik rá még most se, szóval azóta se lett semmi. :D Mindegy, ez csak az én esetem, ha nektek jó így, akkor szerintem okés.

2020. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha összejöttetek akkor mindegy már nem? :D

Meglátjátok...

Egyébként nem vészes annyira szerintem.

2020. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7: hát szerintem se. Főleg úgy, hogy én vagyok a pasi.

Ha a lány lennék én nem mennék bele... De ez csak az én nézőpontom.

Így, hogy én vagyok a pasi és tudom, hogy mit akarok nyugodt vagyok, hogy van kölcsönös bizalom.

2020. nov. 28. 14:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Belemennél te, tudom én azt XD
2020. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6: Köztünk is kb annyi. Én egy hónapja múltam 17, ő meg 4 hónap múlva 14
2020. nov. 28. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!