Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátom jön akkor illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom jön akkor illik neki hozni valamit a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Hello, igazàbol mindig ugy van hogy a barátom jön hozzànk hètvègente mert èn nem nagyon szeretek menni. Ès anyukàmmal sokat veszekszünk hogy igy sokat költenek rà mert hogy mindig itt van. A baràtom meg soha nem hoz nekik semmit, màrmint egy sört apukàmnak vagy esetleg egy üditöt amit együtt megiszunk. Nàlatok ez hogy van? Ès mit ajànlotok? Mert nem akkarok semelyikükkel összeveszni. Egyik haverom azt mondta nàluk ugy van hogy ö mindig bevásàrol ha megy a csajàhoz. Nemtudom. Ti mit mondtok ez hogy kell vagy hogy jobb mindenkinek?

2020. nov. 28. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Hogy értve, hogy sokat költenek?

Egyébként nálunk úgy van, ha itt ebédel akkor hoz egy üdítőt, vagy egy csokit. Esetleg nem hoz semmit, mert segít kint dolgozni apánál. Éppen építkezünk még...

2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok... Egyébként nálunk nem elvárás, hogy hozzon bármit is.
2020. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ugy èrtem hogy màr többször elmentünk vacsorázni is meg ugye ugy szokott lenni hogy pèntektöl vasàrnapig itt van ès ugye itt eszik ès iszik. Ès anya ugye velem veszekszik hogy neki ez sok. Mert nem hozz ö ugy ahogy te irtad semmit, tehàt csokit vagy üditöt sem ès nem is segít nagyon kint apumnak.
2020. nov. 28. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt úgy tudod megoldani, hogy finoman közlöd a barátoddal, hogy anyudéknál egy jó pont lenne. Nem kell drága dolgokra gondolni és nem kell neki bevásárolni, meg semmi. De ha előtte összecsap egy kavarós sütit (nem bonyolult ezt egy fiú is megtudja csinálni) akkor anyud majd látja, hogy igyekszik. Ezzel nem fogod megbántani szerintem, ha igazán szeret. Anyudnak szerintem igaza van. Most hétvégente kajáltasson egy plusz embert aki nem tesz semmit... De ez egyéni vélemény. 😊
2020. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt. Evvel teljesen egyet èrtek veled, mert valahol igaza van anyukàmnak ugye. Csak az a baj hogy èn màr többször probaltam a baràtomnak ezt elmondani ès mègsem csinàlja.🤦🏼‍♀️
2020. nov. 28. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Elnézést, nem akarok kötekedni, de szerintem anyukád nem éppen erre gondol. Ha a +1 fő étkeztetést hozta neked fel, mármint te azt írtad le az előbb. Akkor szerintem nem arra gondolt, hogy "hozhatna az a fiú egy csokit és akkor máris jobban megvagyunk anyagilag". :S
2020. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A 4-essel egyet értek.


Ha nem is süt, de azért tud egy két dolgot venni. Vannak tök olcsó dolgok is, amik egész jók/finomak.

2020. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 egyáltalàn nem veszem kötekedèsnek. Köszi a vàlaszt. Igazàbol az a baj èn sem tudom anyukàm hogy akkarja, csak nem akkarom hogy ilyenböl legyen veszekedès. Ès emiatt probàlok valami megoldàst kitalàni.


Köszönöm mindenkinek a vàlaszt. :)

2020. nov. 28. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában a barátom jön hozzánk, ővüdítőt, nasit, meg néha virágot hoz. Én ritkábban megyek (az anyukája beteg és nem akarok folyton ott lábatlankodni, meg terhelni a családot), akkor én valami kis csokit vagy bombomnt szoktam vinni.
2020. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nővérem barátja most hogy mindkettőjüknek online egyetem li oktatás van kb vagy itthon vannak vagy náluk. Ők már 3 éve együtt vannak, ebből nem volt probléma, de mondjuk sokszor van ha a nővérem megy oda, akkor főz ha nincs ideje "sógorom" anyjának, meg sokszor sütnek itthon és akkor ha már úgyis úton van akkor a barátja megveszi a hozzávalókat.
2020. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!