Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 16 éves lány összejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány összejönne egy 24 éves fiúval az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 23:20
 1/9 anonim válasza:
29%
Igen
2020. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi is így jöttünk össze a vőlegényemmel, 6 éve. Nekünk működött. Az előtte lévő barátom 23 volt, ő érzelmileg zsarolt, ki akart használni... Sokan azért próbálkoznak ilyen fiatal lányoknál, mert úgy gondolják könnyebben lehet őket befolyásolni, hagyják magukat irányítani, naivabbak... Ha jól kijössz vele, megpróbálhatod, de légy óvatos, és ne hagyd hogy bármire is rávegyen, amit te nem akarsz. Nem biztos, hogy olyan jófej, mint amilyennek elsőre tűnik. Először mindenképp ismerkedjetek meg rendesen. Beszéld meg a szüleiddel is.
2020. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is voltam egy 16 évessel, mindvégig zavart az érettségi különbség, de értékesnek találtam, gondoltam hátha jó irányba tudom terelni. Fél év se rá, hogy elvettem a szüzességét, kvázi három vadidegennel csalt meg (16 éves), és szerintem nem is érti, hogy mi ezzel a baj. Aki 2000 után született, az már mind kuka szerintem. Beteg ez a világ. De meg is érdemlem, kellett nekem egy kislánnyal szórakoznom.
2020. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem az.
2020. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 24 voltam, amikor összejöttem a 16 éves barátnőmmel. Nagyon tartottam az akkor még óriásinak tűnő korkülönbség miatt. Aztán pár nap járás után szakított, mondván neki én túl gyerek vagyok, és összejött egy 40 éves (házas) pasassal. 10 éven át együtt voltak.

A tanulság? Nem szabad ilyesmiken fennakadni. Ha két ember szereti egymást, akkor ne azt keressék, hogy miért NEM tudnak együtt lenni. Aztán majd kiderül, hogy működik-e, vagy sem.

2020. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ki a megátalkodott teheráni anyámat érdekli, hogy mások mit gondolnak, mi? Akik úgy élik az életüket, hogy vajon mások mit szólnak majd, azok nem élnek igazán. Az ilyen embertől kell megkérdezni a halálos ágyán, hogy "na, mit szóltak?".
2020. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

3as, nem a születési időtől, hanem az értékrendtől, szülői példától, neveléstől... függ, hogy ki mit enged meg magának és mi szerint éli az életét vagy hogy viselkedik. Előttem normális példa van/volt, nem vágyok kalandokra és azért nem lesz barátom, hogy legyen... Ennyire nem lehet általánosítani. Sokan pénzre mennek, meg a kirakatra.

A kérdésre is válaszolok, szerintem sok. Két teljesen más élethelyzetben lévő személy, teljesen más baráti kör... Szerintem gáz akkor lenne, ha valamelyik fél hátsó szándékkal lenne a kapcsolatban. Ilyenkor felmerül bennem, hogy ha ez hosszú távon működik, a srác szeretne mondjuk 5-6 év múlva gyereket, a lány belemenne-e... mert ő még sok eséllyel csak egyetemista lesz (ha lesz), de a srác már biztos egzisztenciával és önálló keresettel fog rendelkezni...

2020. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én én nem jönnék össze, 16 éves vagyok és őszintén, szerintem nincs gond a 8 év korkülömbséggel, szerintem kesőbb össze tudnék jönni egy 8 évvel idősebb sráccal, de szerintem nagyon nem lennénk most egy szinten a csávokával :D Meg azért még felnőtt se vagyok, aztán lehet, hogy dul bennem a hormon meg ilyenek, de na hát na. Bár hozzá teszem felőlem az jön össze azzal, akivelcsak akar, különösebben nem hat meg a dolog, ez csak az én szemszögem.
2020. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, de valószínűleg 1-2 évnél hosszabb nem lesz a kapcsolat.
2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!