Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasimmal mostanában nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal mostanában nem működik köztünk a szex! Szerintetek megcsal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom 19 éves én 16 tobb mint egy éve vagyunk együtt,eddig semmi probléma nem volt köztünk és igazából most sincs semmi azon kívül hogy nincs szex

Szerintetek megcsal?


2020. nov. 30. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezt ennyiből nem lehet megmondani, de valamiért nem kíván. (Ez nem azt jelenti, hogy veled van a baj)
2020. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, furán viselkedik-e ezen kívül. Például nagyon takargatja a telefonját, ilyesmi
2020. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mióta nincs? Eddig milyen gyakran volt? Rákérdeztél már? Szerintem beszéld meg vele csajszi
2020. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a francot kell mindenkin lepontozni? Idegyűlt az összes troll, vagy ha ennyire más a véleményetek, akkor fejtsétek már ki...
2020. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak önmegtartóztatást tart
2020. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!