Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan tizenéves lányokról, akik huszon vagy harminc akárhány éves férfiakkal jönnek össze? Nem lehet, hogy csak a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 14:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Általában mindig azzal jönnek, hogy "nem találok a korosztályomban normális fiút, mert mindenki gyerekes, meg mindenki csak a szexre megy"

Bla bla bla...


Azért ez egy hatalmas általánosítás... Igenis vannak olyan tizenéves fiúk, akik NEM csak arra mennek...


Ez most totál ugyanaz, amikor egy fiút megcsal a barátnője, és utána azzal jön, hogy minden nő egy büdös k*rva.


És akkor itt jön létre a másik véglet: a r*banckodás. Merthogy a lányok közül sem mindenki olyan érett, olyan előrehaladott a fiúkhoz képest, mint ahogyan azt rengetegen állítják...


Miért kell r*banckodni?


Ráadásul a lányok nagyrészének az arca úgy ki van festve, hogy azt még Michelangelo is megirigyelné...



Szóval mi a véleményetek erről az egészről? És mennyire gyakori ez?

2020. dec. 1. 14:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szidod azokat, akik általánosítanak, erre te is általánosítasz.

Én azt mondom, mindenkinek az egyéni dolga, hogy ki tetszik neki, és kivel jár.

Aranyásók pedig minden korosztályban vannak.

2020. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én is határozottan a pénzre mentem amikor összejöttem egy huszonéves csóró egyetemistával. :)

Egy tizenéves lánynak nem gondolnám hogy ez a fő szempont, ha nem is szerelemből van vele, akkor max tetszik neki hogy idősebb, ettől nagylánynak gondolja magát, vagy menőzni akar vele az osztályban... Lehet apakomplexus is, ha mondjuk egy 15 éves egy harmincassal van együtt, de egy 18-19 éves már azt csinál amit akar, az pedig egyébként sem jellemző, hogy azok a férfiak, akik támogatni akarnak egy fiatal lányt anyagilag, egy 14-16 éves gimis csajt válasszanak, akit a szülei lekorlátoznak mindenben... A fiatal lány alatt inkább 18 felettire gondolnak.

Azzal meg szerintem semmi baj, ha egy gimis lány összejön egy húszas évei elején járó egyetemistával. Nincs köztük akkora korkülönbség.

2020. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a lányok figyelemre vágynak , és nem buta gyerekes kis fiús csipkelödős kis tökösökre , akkik a haverjaik seggében vannak egész nap..
2020. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Hamarabb fel akarnak nőni. Tudod, ki járna a 17 éves Pistikével, ha ott van a népszerű 25 éves jópasi... Illetve néhányan azt gondolják, ha kifestik magukat és úgy viselkednek, mint a huszonévesek (értsd: isznak, buliznak és esztelenül k.rnak), akkor már felnőttek is.
2020. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hármas, én nem arra gondoltam, hogy 21 vagy 22 évesekkel jönnek össze, ezzel nincs is baj, inkább ilyen 25+ fölötti korosztályt értem ezalatt.


Négyes, az lehet, hogy figyelemre vágynak, de ha egy idősebb férfival jön össze, akkor se akarjon már egész nap a seggében loholni... neki is lehetnek barátai stb...

2020. dec. 1. 15:13
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

És ezekkel a pasikkal szerinted nincs semmi gond?

Őket miért is nem szidod, hogy olyan szinten vannak szellemileg, hogy mondjuk 30 évesen csak egy 15-16 éves gimis kislányt tudnak összeszedni és kihasználják a naivitásukat, rajongásukat? Miért is nem tudnak korukbeli vagy legalább 22-23 évesekkel járni?

2020. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nyugodtan hagy csinálja az a tizenéves aki ezt szeretné. Valószínű hogy nem vonzódik a tizenéves fiúcskákhoz. Majd később benő a feje lágya.
2020. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7


Ebben is van igazság, de én úgy vettem észre, hogy ez nem valami gyakori.

2020. dec. 1. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Te most miről beszélsz? Magadat hazudtolod meg.

Itt panaszkodsz, hogy jaj a tini lányok idősebb csávókkal jönnek össze, erre bebüfögöd, hogy hát a pasik oldaláról ez nem is olyan gyakori?

A pasi talán nem kell az általad prezentált helyzethez?

2020. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!