Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem szerintetek? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem szerintetek? Kb 4 hónapja szakítottunk a volt barátnőmmel, akivel 4 évig voltunk együtt távkapcsolatban. Neki két hónapra rá lett valakije, de utána én még kocsival elmentem hozzá, hogy rendesen megbeszéljük. Nekem még nincs senkim.

Figyelt kérdés
De ő szinte minden este ír nekem/felhív. Akivel találkozok, mindenkire féltékeny. Én próbálom nem keresni, de ő mindig megteszi. Mindig elmondja, hogy a csávója mennyire rosszul bánik vele, és, hogy tőlem jobban soha senkit nem fog szeretni. De amikor felhozom, hogy hagyja ott, azt mondja “nem tudom mit csináljak” ui.: biztos kihagytam pár dolgot. Ha eszembe jut, hozzá írom.

2020. dec. 3. 11:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, és azt mondta, hogy nagyon szeretné, ha kettőnk közt még a jövőben akármikor lenne valami.
2020. dec. 3. 11:21
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés?
2020. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ez nem egy egészséges kapcsolat. "Akivel találkozok, mindenkire féltékeny." ez akkor is így lenne ha nem távkapcsolatban lennétek. aki bízik a másikban, az bízik akkor is ha egymás mellett vannak, és akkor is ha többezer km-re vannak egymástól. tudom, mert 2 és fél évig voltam távkapcsolatban, anglia-mo távolságban. soha egy percig se jutott eszembe hogy esetleg éppen csalhat valakivel. mert bíztam, bízom benne. azóta együtt élünk, áprilisban leszünk 4 évesek.

"Ja, és azt mondta, hogy nagyon szeretné, ha kettőnk közt még a jövőben akármikor lenne valami." persze, ő azt kefélget akit akar, de ha már az utolsó kúrópajtija is kidobta, te legyél ott mint utolsó utáni lehetőség, nehogy egyedül maradjon. menekülj az ilyentől.

2020. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kispados vagy, haver, vagy tartalékos, ha úgy jobban tetszik. Most épp lelki szemetesláda. Ha szereted akkor adj neki EGY esélyt. Nem amikor ő úgy gondolja, hanem most. Mert mindenki megérdemel egy második esélyt, de harmadikat senki! Ezt mondd el neki. Ha nem tudja, hogy mit csináljon akkor ne csináljon semmit, főleg ne keressen!
2020. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
En 7 ev utan szakitottam a baratnommel. Utana ket hetre leultunk rendesen megbeszelni. Legkozelebb ket honapra ra beszeltunk/talalkoztunk penz es butorok miatt. Utana mar csak boldog szulinapot kivantunk egymasnak, ket evig nem is lattam. Ezt hivjak szakitasnak. Amit ti csinaltok az valami olcsó drámázás, ostoba szereplokkel. Dontsd el mit akarsz, es az alapjan cselekedj.
2020. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Nem vagyunk együtt, tehát nem vagyunk kapcsolatban. A mi kapcsolatunk is teljesen a bizalmon alapult, és érzem rajta, hogy akarja. Csak az a baj, én még jobban akarom. Ő a csávót jelenleg nem lenne képes otthagyni a csávót?
2020. dec. 3. 19:14
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat egyébként!

18/F

2020. dec. 3. 19:18
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard. Csak játszik veled, mindig talál majd valaki mást, mielőtt téged választana.
2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
18??? Ne csináld már!! Keress egy lányt a közeledben.ne kinlódj egy ilyen semmilyen kapcsolatban.
2020. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Persze, én is gondoltam erre:/ viszont már alapból elég komoly terveim voltak ezzel kapcsolatban. Nyáron költöztem volna abba a városba egy albérletbe. Csak azt nem akarom, hogy hitegessen. “A jövőben remélem, hogy együtt leszünk” de a csávót nem hagyja ott. Tegnap is hajnali5-ig telefonáltunk, és megmondta, hogy engem végtelenszer jobban szeret, mint azt a gyereket. De én sem fogok sokáig várni:/
2020. dec. 4. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!