Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebben az esetben úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebben az esetben úgy viselkedni, hogy ne aláztassam meg saját magam?

Figyelt kérdés
Az osztályomba jár egy lány. Két éve vagyok gimnazista. 17/F, az egyik lány az első év elején kicsit többet mutatott felém, mint osztálytárs. De lehet , hogy nem voltak komoly gondolatai ebben a dologban. Én nem reagáltam ezekre a kétértelmű "jelekre", mert egyik haveromnak éppen tetszett. Mostanában nem túlzottan kedves velem, mondhatni szabályosan bunkó. De nem sokkal ezután nekem is elkezdett ő tetszeni. Segítségeket kérnék, hogy mit csináljak? Engedjem el? Vagy ragadjam meg? :)

2020. dec. 4. 15:00
 1/7 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem ragadd meg.
2020. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is kérdés, hogy hogyan?
2020. dec. 4. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, légy hozzá aranyos.
2020. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így a karanténba elég nehéz, és soha nem beszélek vele, mert az elmúlt egy évben igen bunkócska lett...
2020. dec. 4. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a "nem reagáltam, mert tetszett" dolgot ne hangoztasd majd előtte, elég frusztráló hónapokkal később megtudni, hogy akinek ezer jelet adtam, azért nem reagált rá, mert tudtomon kívül lestoppolt egy másik srác, akitől sose akartam semmit :/
2020. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Együtt voltak 2 hónapig azzal a sráccal. De a legfőbb kérdésem most, hogy hogyan keltsem fel ismét az érdeklődését?
2020. dec. 4. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg haragszik rád (lehet nem tudatosan), mert le sem sz*rtad a jelzéseid és nem törődtél vele, akkor amikor kellett volna. 2. Nekifutásra kicsit nehezebb a dolog, mert már nem annyira bízik benned, hogy azonnal nyitni tudjon feléd. Fél, hogy majd csak játszol vele és az érzéseivel és ennek okán egyfajta természetes reflex a "bunkó" viselkedés felőle.

Nem ajánlom, hogy simán kedves (aranyosan) viselkedj vele, mert akkor az olyan lesz, mintha egy ízetlen ételt ennél, ami nagyon hamar elveszi az étvágyat és egy idő után már taszít is.


Legyél vele közvetlen merj vele viccelődni, hecceld, persze az elején csak mértékkel, mert ha nagyon sokat hecceled, akkor szimplán rosszindulatú piszkálódásnak is veheti. Ezért próbáld úgy heccelni, hogy lássa azért teszed mert kedveled és szeretnél vele időt tölteni és jókedvre deríteni.


Ha megérinted az sem egy rossz dolog, mert könnyebben megszokja a társaságod és érzi azt, hogy tényleg nem rosszindulatból közeledsz felé.

A megérintés oka lehet bármi.: leveszed a hátáról a nemlétező bogarat, megnézed a gyűrűjét/karkötőjét/fülbevalóját, valamit, BÁRMIT elkérsz tőle és úgy veszed át, hogy közben megérinted és ha teheted, akkor közben társalogsz is vele.


Az elején valószínűleg eléggé visszautasító lesz feléd, de ha kitartasz egy pár napig vagy 1-2 hétig, hidd el egyből jobbra fordul a kapcsolatotok.

Utoljára még egyszer hangsúlyozom, NE legyél vele mindig kedves és nyomulós (csúnyán mondva s*ggnyaló), mert azzal csak taszítani fogod magadtól.


Ha kérdésed van, akkor itt vagy privátban is nyugodtan írhatsz

21F

2020. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!