Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma azt mondta a barátom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma azt mondta a barátom hogy túl jó vagyok hozzá?ez mit jelent?16/l

Figyelt kérdés

Mielőtt félre értenetek nem szakitotunk

Csak megkérdeztem hogy milyen vagyok

És elmondta hogy ő miket szeret bennem stb

Aztán ezt

Ez ilyen szakitos szöveg szóval csodálkoztam is

18 éves a srac



2020. dec. 7. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szakítottatok. Csak előkészíti a terepet.
2020. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ismerős, nekem is ezt mondták szakítás előtt kb. egy hónappal... De nem tudom, nálatok például mi a helyzet, milyen a kapcsolatotok. Igen, önmagában szakítós szöveg, de ha rendben van a kapcsolat, akkor fura ezt hallani
2020. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 hónapja vagyunk együtt és 1 hete

Gimisek vagyunk

2020. dec. 7. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, nem feltétlen szakítós szöveg akart ez lenni. Lehetséges, hogy bók akart lenni (remélhetőleg). Ha jó a kapcsolatotok, akkor szerintem nem kell ezen nagyon aggódnod.
2020. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, 4 éve vagyunk együtt a párommal, és a kapcsolat elején nekem is mondta... Én is nagyon megijedtem, mondván "tipikus szakító duma"... Egy ideig rágtam magam rajta, aztán megkértem, hogy magyarázza meg. Egy egyszerű bók volt, ami arra akart utalni, hogy sokkal törődöbb vagyok az ő szemszögéből mint ahogy ő velem
2020. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy nincs önértékelése és azt hiszi nem " méltó" hozzád.
2020. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele szeirtnem, mondd el hogy mit gondsz erről az egészről és hogy te hogy látod a dolgokat
2020. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!