Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első együtt alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 17. Másfél éva vagyunk együtt és néhány hét múlva fogok előszőr náluk aludni. A szüleim ismerik őt, kedvelik, még is engedték hogy együtt aludjunk. De én még sosem aludtam fiúnál, ő az első barátom (már lefeküdtünk egymással, szóval abból nem most lesz az első).

De nem igazán tudom hogy is van egy az együtt alvósdi. Milyen ruhában kéne aludnom? Az a pizsama amiben amúgy is szoktam az jó? Vagy összebújva kénebaludni? Az úgy nem lesz kényelmetlen? Mi van ha nagyon izgulok és nem fogok tudni elaludni?

Légyszi ne szóljatok be, amiért nem tudok ilyeneket, annyira nem vagyok még tapasztalt és izgulok egy kicsit.



2020. dec. 8. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy 16 éves lány azt kérdezi, hogy miben aludjon és hogy összebújva kell-e aludnia?


Ki fogunk halni.

2020. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Tehát lefeküdtetek, de azon aggódsz hogy mibe aludj😅😅😅
2020. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell ezen ennyit aggódni. Én is rengeteg mindenen paráztam. Hogy aludjunk, nem akarom, hogy meglássa a reggeli fejemet, ilyesmi. De hidd el, ha oda jutsz, nem fog majd érdekelni és minden magától jön.
2020. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aludj abba, amiben kényelmes és úgy, ahogy akartok. Nem azon fog múlni az egész, hogy milyen ruhában alszol
2020. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

(már lefeküdtünk egymással, szóval abból nem most lesz az első).


Vagyis akkor úgyis lekerül rólad a ruha. Akkor tényleg fölösleges ezen agyalni.

2020. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, ott és akkor nem fog érdekelni.


Egyébként egyáltalán nem kényelmetlen összebújva aludni, nem tudnám elképzelni, hogy nem összebújva aludjak a barátnőmmel (amikor vele alszom).


Először a pizsama miatt én is ,,aggódtam” (nem miatta, hanem a családtagjai miatt), erre az a megoldás, hogy elviszed a normál pizsamádat, meg valami mást (hétköznapi viselet) arra az esetre, ha nem mernél sima pizsamában lenni. De hidd el, ez fog a legkevésbé aggasztani ott és akkor.


Ha attól félsz, hogy nem tudsz majd elaludni: előző nap ne aludj túl sokat, és akkor elég álmos leszel este ahhoz, hogy bármilyen helyzetben elaludj.

2020. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
egy közös bepisilés sokat segíthet!
2020. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!