Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig "illik" várnia a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "illik" várnia a lánynak az első együttléttel a járás kezdetétől ha nem akarja, hogy rossz véleménnyel legyenek róla?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Relatív
2020. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valami standard csak van, ami mentén beindul az ismerősi körben az erkölcsrendészet.
2020. dec. 10. 22:29
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez valóban relatív, viszont sok barátnőmmel/ismerősömmel beszéltem már erről és kb 4-5-6 hónap az átlag általában, én is minimum 5-6 hónapot tuti várnék. De nem azért, mert különben rossz véleménnyel lennének rólam, ennek hozzá semmi köze részemről.
2020. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg ne foglalkozz mások véleményével. Menj az érzéseid után. Kit érdekel, ha beszólnak, mert mondjuk a második randin lefekszel valakivel? Meg amúgy sem kell az orrukra kötni... Persze ezt nem kell minden pasival csinálni, de ha van egy, akinél érzed amit kell és tényleg nagyon szeretnéd, akkor ne mások véleménye hátráltasson.


Rólam a gimiben sok lány azt pletykálta, hogy a suli kurvája vagyok stb... (nagyon sok fiúnak tetszettem, de egyszerűen öltözködtem, nem is sminkeltem magam stb.) 2 barátom volt 18 éves koromig. Aztán elkezdtem randizni egy olyan sráccal, aki minden gimis csajnak ilyen álompasi volt (ő 22 én 18). A második randin lefeküdtem vele (sosem csináltam ilyet, de annyira éreztem, hogy minden részem akarja és hogy nem fogom megbánni). Az első randin amúgy kb. 6 órán keresztül beszélgettünk, annyira jól kijöttünk egymással. Btw 7 éve vagyunk együtt. :)


25/L

2020. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy előtte már messengeren is beszélgettünk pár hónapja, és az öccse az osztálytársam volt (szóval hallomásból ismertem).
2020. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Oké, köszi az álomtörténetet 5-ös xD
2020. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapot vártam, bár bevallom ez is nehezemre esett de nem bántam meg. Annyit várj amennyit te jónak érzel.
2020. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen. Ha két nap után érzed úgy, hogy de jó lenne már, akkor két nap után, ha csak egy év múlva, akkor egy év múlva. Kettőtökön kívül senkire sem tartozik, csak akivel megosztjátok.
2020. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Ne mások véleményével foglalkozz, hanem akkor tedd meg amikor jól esik és úgy érzed hogy jó pillanat lenne hozzá. Tök mindegy hogy az első nap vagy hetekkel, hónapokkal később. Mondjuk srácként nem várnék fél évet senkire, de szerintem 4 hónapot se. A szex is a kapcsolat része és nem szűz házasságot akarok.

18/f

2020. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Örülök hogy nem olyan párom lett, mint a 9. 18 éves fiúként nem várna a barátnőjére, ha az még nem áll készen a szexre. Kész röhej a mai fiatalság.

Válasz a kérdésedre: ha akarod a másikat, felesleges hetekig/hónapokig húzni az időt, csak amiatt, hogy a többiek ne szóljanak le. Második randitól szerintem rendben van a dolog.

Ha pedig nem állsz készen, akkor meg felesleges egy hét után beleugrani a dolgokba, mert csak erőltetés lesz.

2020. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!