Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomnak nincs ideje rám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk,régebben hetente találkoztunk ,de újabban a személyes találkozások száma is csökkent, bár ez érthető a vírus miatt. Nem is ezért írok. Hanem hogy régebben egész álló napokat végigbeszélgettünk, kedveskedett, esténként videóchateltünk. Újabban a vizsgaidőszak miatt alig ír,ha ír is,az is olyan, hogy utána csak félóránként/óránként(!) vaálaszol az üzeneteimre. Mondjuk valamelyik nap pont beszéltünk egy jót, és az általában feledteti velem azt, hogy amúgy meg "ignorál". Az sem megoldás,ha mindig én írok, nem akarom zaklatni/zavarni. Tippek,hogy mit csináljak?

17/L



2020. dec. 11. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
"Újabban a vizsgaidőszak miatt alig ír,ha ír" vizsgaidőszak van...
2020. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd élni kicsit.
2020. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs dolga, és nem ír akkor lesz a baj.
2020. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyetemista leszel, megtudod, hogy mit jelent a vizsgaidőszak...
2020. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kegyetlen a vizsgaidőszak. Nem arról van szó, hogy nem szeret vagy nem akar beszélni veled, csak ez most egy húzós időszak és nagyon sok múlik rajta.
2020. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj a nyakára. Örülj neki, ha veled foglalkozik, de amúgy legyél megértőbb. Szerintem nem esne jobban ha úgy foglalkozna veled miközben tanul és látod, hogy nem figyel.
2020. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaz, megpróbálok megértő lenni vele, csak ez kicsit nehéz, mivel hozzá voltam szokva a "jóhoz", hogy szinte folyamatosan irogattunk.
2020. dec. 11. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd már élni. Majd vizsgaidőszak után újra megy az élet
2020. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#2 "Hagyd élni kicsit"

#6 "Ne járj a nyakára."

#8 "Hagyd már élni."


Én hagyom élni, egyáltalán nem zavarom őt, nem irkálok neki, nem hívogatom, mert tudom, hogy a tanulás fontos. Csupán rosszul estek a fent leírtak...

2020. dec. 11. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Neked olyan kellene a ki közelebb lakik/hajlandó menni kinyalni miegymás...
2020. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!