Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Nekem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nekem ez rosszul esik

Figyelt kérdés

Barátom haverja kamion sofőr, barátom 23 éves a haverja 28. (nem tudom ez mennyire lényeg)

Aztán a haverja mondta, hogy két ünnep között mehetne vele kamionozni, mert befér mellé. Csak eddig az volt a terv, hogy velem lesz. Mivel nem akarom kisajátítós házsártos lenni azt hazudtam, hogy nem zavar menjen nyugodtan. Pedig egy picit zavar, mert azt ígérte, hogy velem lesz.

Örülök, hogy vannak ilyen lehetőségei meg minden de nahh. Ez olyan szörnyű helyzet számomra.

Mit tegyek? Nem akarok hisztisnek tűnni...

Előre köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 20. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod kap pénzt a kísérésért, akkor valamennyire megértem. De ha csak tölteléknek megy, akkor nekem ez inkább csak kalandozásnak tűnik.
2020. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól függne, hogy mennyire esne rosszul, hogy alapból mennyit találkozunk, foglalkozik velem. Ha eddig együtt voltunk, akkor ez a pár nap nem számítana, menjen nyugodtan, de ha már 1 hónapja nem láttam, és ígéri, hogy ekkor meg ekkor tuti találkozunk, beleélem magam, aztán meg inkább elmegy kamionozni, az nekem is szarul esne. Ha nem csinál belőle rendszert, szerintem ezt az egy alkalmat bírd ki:)
2020. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar és mégis azt mondtad hogy nem, akkor így jártál. Lehet hogy ha megmondod az igazat, akkor otthon maradt volna veled. Mikor tanulok már meg végre kommunikáni? 🤷‍♂️
2020. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kap érte pénzt és nagyon ritkán tudunk csak találkozni. Azért, mondtam neki azt mert azt akartam, hogy boldog legyen. Csak így nekem olyan izé.
2020. dec. 20. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól boldog hogy a haverjával lehet és nem attól hogy veled, akkor miért is vagytok együtt? 🤷‍♂️
2020. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeret velem lenni, de szeret a haverjaival is lenni. Ha neki most így jobb akkor jobb. Nem fogom hibáztatni, egyébként döntött és mondta, hogy nem megy...
2020. dec. 20. 11:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor öröm van meg boldogság 😇
2020. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Lehet olvasta a kérdést és magára ismert. 😁
2020. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2020. dec. 20. 14:31
 10/11 anonim válasza:
100%
Én simán magamra ismertem volna ennyi információból. 🙂 Hiába teszel fel egy kérdést névtelenül, ha ennyi konkrétumot megadsz. Úgy ahogy mi olvassuk, ő is simán olvashatta. Egyébként onnan jött a gondolat, hogy egyik pillanatról a másikra eldöntötte hogy mégse megy, pedig minden adott volt elvileg. 🙂 Amúgy nyugi, nem túl valószínű, csak poénkodtam. 😁
2020. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!