Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mennyire esélytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire esélytelen nálatok egy mentálisan beteg fiú?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy más kizáró tényező nincs. Fiktív srácunkkal minden rendben van, érdekes, intelligens, átlagos testalkatú, magas de azért nem egy létra, jó a humora, tudjátok, a szokásos.

De alapjáraton csendesebb, visszahúzódóbb, néha félreért dolgokat és nem minden viccet tud jó néven venni, amik csipkelődő stílusúak. Aztán kiderül róla, hogy szorongásos és depressziós zavarokat diagnosztizáltak nála.

Ugye alapvető társadalmi elvárás a férfi felé, hogy legyen erős és stabil érzelmileg is, legyen magabiztos és kezdeményező, stb...

Ellenben ez a fiú visszahúzódóbb, nehezen nyílik meg és érzi magát biztonságban mások mellett, alacsony az önbecsülése és sokszor szorul érzelmi támogatásra és törődésre a partnere által.


Hangsúlyozom, minden más rendben van vele. Ti dobnátok vagy friendzoneolnátok emiatt egy fiút?



2020. dec. 24. 02:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok szóval nem
2020. dec. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon. Úgy gondolom, hogy egészséges párkapcsolat 2 teljes, egész ember között tud csak létre jönni. Vagyis ha nekem helyén van az önbecsülésem és 100%os vagyok, de ha a másiknak nincs és csak 60%os akkor az azt jelenti, hogy nekem 140%et kell teljesítenem. Sajnálom, de ezt nem vállalnám.
2020. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha hajlandó elmenni pszichológushoz, nyit a probléma megoldása felé, akkor nem lenne kizáró tényező egyáltalán.

Ha nem, akkor sajnos akármennyire is akarnám, tapasztalataim alapján nem lenne hosszú életű a dolog. :c

2020. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy pszichológushoz, pszichiáterhez jár rendszeresen
2020. dec. 24. 15:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy erőszakos, és megfelelő egzisztenciával rendelkezel, akkor engem nem zavar
2020. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Depresszió és szorongás, ha nagyon le akarom egyszerűsíteni akkor önértékelési problémák és félelemérzet. Inkább az erőszakosság szöges ellentéte 😅
2020. dec. 25. 17:14
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Én azért nem, mert ugyanezekkel a zavarokkal küzdök, és teljesen mesébe illő lenne, ha egymást segíthetnénk a gyógyulásban, csakhogy nem ez történne. Egymást egyre mélyebre húznánk, egyre rosszabbul lennénk egymás közelében. Egy ilyen fiú mellé egy pörgő, vidám lány kell, akibe tudna kapaszkodni a legrosszabb napjain is
2020. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
77%

Én semmiképp sem dobnék valakit ez miatt, én is voltam ilyen helyzetben így teljesen megértem az egészet.

Több ilyen típusú fiú barátom van, az ő visszajelzéseik alapján jó hatással vagyok rájuk. Hiszek benne hogy képes vagyok szinte mindig felvidítani, hosszabb idő alatt pedig talán még többet segíteni is az ilyen embereknek, hiszen ha már megszerettem és fontos lett nekem, azt akarom majd hogy szeresse magát, ennek érdekében pedig minden tőlem telhetőt megteszek. Nagyon türelmesnek és támogatónak kell lenni, de biztos vagyok benne hogy találsz majd magad mellé olyan embert aki ilyen.

17/L

2020. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó! :)
2020. dec. 27. 13:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy lehetnek olyan lányok, akik nem jönnének veled össze emiatt, de nem azért mert gáz vagy probléma lenne (nyilván vannak ilyenek is, sajnos el kell fogadni, de nem kell foglalkoznod ezzel), vannak olyanok lányok és fiúk is, akik problémával küzdenek, és sokszor két negatív nem tesz ki egy pozitívat, viszont előfordul az is hogy egymást erősítitek.

Emiatt nem szabad magad fel embernek erdezned! Fogsz találni olyan part, akit neked szánt az ég!

2021. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!