Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha nem állok még készen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem állok még készen arra..?

Figyelt kérdés
hogy lefeküdjek valakivel, de azért szeretnék kapcsolatot? Tudom hogy minden fiúnak fontos a szex, én viszont még nem állok rá készen.

2020. dec. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Korod?
2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

ha normális a srác meg kell értenie hogy nem állsz rá még készen

tudom miylen

16 éves lány vagyok

egy kapcsolatom sem.volt még ezáltal szűz vagyok(privátot kedves férfiak nem kérek)

én is vágyom már egy kis szeretetre úgy ahogy gondom te is szóval ha normális srácot fogsz ki bizony meg fogja érteni hogy te még erre nm állsz készen

2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanez

De nm gáz

Ha annyira akarja szökj meg :D

Már ha lesz kapcsolatod és nem érti meg

2020. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gáz. Én 18 vagyok, de őszintén, nem is vágyom rá. Egy normális srácnak meg kell értenie, hogy nem állsz rá készen. Ha őszintén szeret, akkor tud várni :))
2020. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Nekem 14 évesen lett előszór kapcsolatom, a barátom sosem eröltetteba szexet, ezért akkor volt az első alkalom amikor már én is késznek éreztem rá magam. Ez pedig másfél évvel később, 16 évesen volt. Szóval attól hogy vam valakid nem kell röktön lefeküdnötök. Ha fontos vagy a fiúnak várni fog rád.
2020. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, főleg ha nem akarod elsietni a dolgokat. Ha a srác nem érti meg, akkor nem is szeret téged igazán. Nem mindenkinek megy azonnal az, hogy levegye a gátlásait.


Ha nem vár rád, akkor egy hatalmas paraszt❤️

Sok szerencsét!

2020. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia! Barátnőm 15 volt, én 16. Ugyanebben a helyzetben voltunk. Mivel nem akarta, nem is akartam erőltetni, azt akartuk, hogy mindenkinek jó legyen. Az nem igazi kapcsolat, ahol csak az egyik fél élvezi a szexet. Ha valamire való barátod van meg fogja érteni.
2020. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2021. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!