Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévők legyünk? 🥺

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévők legyünk? 🥺

Figyelt kérdés
sportolóként elég nehéz összehozni a dolgokat, találkákat stb. de a jövőben a Barátnőm szülei elfognak költözni, Ő pedig marad, miattam, lenne az a lakás kettőnknek de a rezsit stb-t fizetni kéne és amiatt az én szüleim nem egyeznek bele szerintem, de nekem is kell tennem valamit hogy együtt tudjunk lenni hogyha ekkora áldozatot tett, nem feleslegesen akarom itt tartani, hanem mert Imádom és megkell valahogy ezt oldani🙁🙁
2020. dec. 31. 01:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Először szerintem mindenképpen beszélj a szüleiddel a terveitekről!

Viszont pénzetek önerőből csak munka által lehet, ami az írásod alapján elég nehéz.:/ De szerintem nem is lehetetlen.

Ha szabad megkérdezni, alapvetően ti tanultok még? Illetve, ha jól értem, napiszinten sportolsz?

2020. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem titok, akkor hány évesek vagytok?
2020. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozzatok!
2020. dec. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunka vagy mellékállás. Diákmunka akkor ha nappali tagozatos vagy és az is akarsz maradni. Mellékállás pedig akkor ha át tudsz menni levelezőre, estire.

Illetve szerintem a Kisasszony is nyugodtan elmehet dolgozni. Értem én, hogy a sport fontos, de ha éhen hal akkor nehezen fog tudni eljárni az edzésekre.

2020. dec. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Látszik, hogy sportoló vagy, egy értelmetlen katyvasz, amit idehánytál.
2020. dec. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni. Anélkül nehezen fogsz legálisan pénzre szert tenni.
2020. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16, ő pedig 15! Iskola mellett nem tudok elmenni dolgozni mert az edzések belevannak építve az órarendbe, sportoló vagy sem egy ember nem a munkája miatt lesz “hülyébb”, de ha már itt tartunk 5, rólad meglátszik hogy egy negatív közmunkás vagy az írásod alapján, köszönjük!🤡
2020. dec. 31. 09:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ehhez.
2020. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalábbis. És nem is lehet külön költözni még szuloi engedellyel sem egy bizonyos kor alatt.
2020. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ne haragudj azt hittem 18-22 vagy és egyetemista. Szerintem ha ez kiderül akkor a gyámhatóságnak lesz 1-2 szava...
2020. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!