Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Nagyon imádjuk egymást barátnőmmel, a sors úgy hozta hogy ők elköltöznek, de a Barátnőm marad, miattam! Mi is költözünk el, és én maradni akarok!! Sportolok komoly szinten, 17 éves vagyok, ő pedig 15 fél, nála tudnék maradni, lakni, hogyan oldjuk meg ezt? Szüleinknek hogyan mondjuk el? Illetve mit tudunk csinálni?
2021. jan. 1. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy valamelyik napról az a srác, aki sportoló kb ugyanezzel a sztorival?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2021. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok el őszintén mindketten a szüleiteknek. Én aligha egyeznék bele. Miből fogtok élni?

Van jövedelmetek?

Valamelyikőtök tud főzni?

Mi lesz, ha gyereketek lesz? Eztsosem lehet kizárni bárhogy védekeztek...

2021. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Picik vagytok az együttéléshez
2021. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom a tegnapi kérdésed óta te egy, a barátnőd fél évet öregedett, ha ez ilyen tempóban halad tovább, akkor no para, mire összeköltöztök, már felnőttek lesztek :D


Na de viccet félretéve, továbbra sem valószínű, hogy erre megoldást találtok, az egyetlen amit tehetsz, hogy a szüleidtől megkérdezed mi legyen, mi úgysem fogjuk jobban tudni, hogy hogy állnak ehhez, mint ők.

2021. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy maradjatok, dolgozni kell. Oké, lehetnek jó anyagi helyzetű szülők, akik fenntartanak +1 házat, meg adnak egy csomó pénzt, de nem ez az alap. Ha komoly szinten sportolsz, akkor nincs versenyekből stb. jövedelmed?
2021. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!