Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak olyan fiúk akik alapbol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik alapbol ilyenek a szex teren?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem is tudom hol kezzem.. szoval mar egy eve mindenkit elutasitottam mert elegem lett minden fiubol! Akarhanyszor vege lett mindig ujra és ujra depresszioztam csak és mar kezdem feladni ezt a dolgot.. az a bajom hogy a normálisak általában papucsok ilyen nyamnyilak és ez nagyon taszito a helyesek meg mind kocsog egoistak de ha választani kene inkabb összejönnek egy helyessel aki kocsog.. Xd Exem pont ilyen volt de ő a szexbe meg nem volt jo mert olyan vagyok aki az ilyeneket szereti hogy pl fojtogatas vagy barmi...(csak sokkal durvabban) és ő meg sokan masok nem mertek megcsinalni amit nem ertek..:/ tudom h kevés lany szereti az ilyet és én amugy tudom h veszelyekkel járhat de nem erdekel mert jo de sajnos sok fiu nem erti hogy ebbe mi lehet olyan jo és nem tudom elmagyarázni ezt...na mindegy szoval nekem egy olyan fiu kene aki helyes, okos, egoista, kicsit kocsog, de normalis attol meg és a szexbe is megtenne alapbol..szoval szerintetek van egyeltalan ilyen fiu és akinek nem kell szolni a szexnel hogy ezt csinálja? Összes exemnek szolni kellett és így nem is volt anyira jo:(...jobb lenne ha lenne olyan aki alapbol ilyen! Létezik ilyen egyeltalan vagy én vagyok ilyen nem normalis aki ezeket szereti??!!Ez elég hoszu lett nah mindegy kezdek álmosodni szval bocsi ha hulyen fogalmaztam vagy akarmi Xd ja és normalis válaszokat mar legyszi😘koszonommm előre is:D 17/L
2021. jan. 2. 02:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de helyesírási hibák és a szöveg tömény ömlesztése miat olvashatatlan, értelmezhetetlen.
2021. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Hülye kérdésre, hülye válasz...

Beszélj régi ÁVH-sokkal, azok majd fojtogatnak 😀

2021. jan. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Normális fiú fejvesztve menekülni fog..
2021. jan. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
én ilyen vagyok, és nehéz lányt találni, aki vevő ilyenre.
2021. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Olyan pasi kell aki csak használ? Nem szeretkezik veled hanem csak megb@sz durván?



Hát amilyen hisztis exeim voltak, szerintem én leszek a te embered.

Bár helyesnek nem mondanám magam, de a rosszfiú jelző eléggé illik rám.

2021. jan. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
FÉRFI kell neked, nem kisgyerek.
2021. jan. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de ha van esze akkor messziről elkerül...
2021. jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolso..miért kene elkerulnie?
2021. jan. 2. 11:54
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy normális fiúnak nem jönnek be a beképzelt kis rüfkék.
2021. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt se semmi (nem is ertem mert gondolod ezt)amíg nem ismersz ne is mondjál semmit inkabb😂😘
2021. jan. 2. 12:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!