Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal együtt vagyunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt vagyunk, de hogy legyen ő a legjobb barátom is egyben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy együtt vagyok valakivel már féléve.

Szeretjük egymást, úgy érzem hogy sikerül lassan de biztosan kibontakoznunk egymás előtt viszont.. Ő más mint a többi ember. Például ha filmet néz egyszer sem néz rá a telefonjara (igen, mondhatjuk azt hogy ez normálisnak számít de nem a 17-18 évesekre jellemző)

Nem is ez itt a lényeg.

A szerelmi rész az stabil. De ha facen beszélgetünk olyan mint a Google translate. Egyszavas, semmit mondó válaszok. Nem tudom hogy a barátság részét hogyan tudnánk fejleszteni

Valakinek nincs jól bevált ötlete?🥺



2021. jan. 2. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek közös programokra, tanfolyamokra online. Keressetek közös hobbit.
2021. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
szerintem teljesen természetes, sőt jó, hogy ha valaki nem lóg sokat a telefonján. Most a korona alatt is tudtok menni kirándulni
2021. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is ilyen: eloben nagyon jo, de neten halalos...nem a chaten kifejezos fajta

Minel tobbet talalkozzatok vagy telefonaljatok;)

2021. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmi rész alatt a szexre gondolsz?
2021. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálad a barátság a messengerezést jelenti?
2021. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátaimmal nem messengerezem... szóval nem ez számít
2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondol a kérdező. Ezzel én is sokszor bajban voltam.


Nálam sosem tudott egyszerre működni a barátság és a szerelem. Mintha a kettő kizárná egymást. Nem tud az ember felszabadultan, gondolkodás nélkül hülyéskedni, megosztani csak úgy valamit a párjával. Csomó olyan párt látok, akik felhőtlenül hülyéskednek, kötekednek egymással, mennek össze-vissza 2-en mindenhová.


Hiába bízik meg az ember a legjobban a másikban, és hiába szerelmes belé és nagy rózsaszin köd, mégis van valami, ami miatt a "haveri" része nem működik.


Erre gondoltál kérdező?

2021. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, kicsit prosztón fog hangozni az ötlet, de a 7es válasz megihletett: menjetek el nyáron sátrazni valahova ketten és rúgjatok be úgy rendesebben, megeshet, hogy jobban összecsiszolódnátok részegen és a sátrazás meg egy új, izgalmas környezet, amiben még inkább izgatottak vagytok és nyitottabbak.
2021. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

aki máshogy viselkedik a párja mellett, az nem jó párkapcsolat.

nekem is volt ilyen sajnos, szerencsére nem tartott sokáig.

2021. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
De hogyan működhet a szerelem ha nem beszélgettek?
2021. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!