Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak ilyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ilyen lányok találtak meg mindig?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem volt sokszor dolgom lányokkal de amikor mégis. Akkor vagy nem volt olyan jó mint képzeltem vagy olyan dolgok miatt sértettek meg, utasítottak el. Az első 2 kavarássom vagy ha úgy tetszik párkapcsolatom. Hiába általánosban volt. Az első 12 évesen volt. De az még csak gyerek szerelem volt és nem tartott sokáig. A második 14 évesen volt egy 13 éves olyan lányal aki igazából külsőre nem is tetszett igazán inkább átlagos volt. De akkor még annyira nem foglalkoztam ezzel. Csak az érdekelt, hogy ne egy fleggma leányzot kapjak. Normális volt, de csók is 1-2 alkalommal volt vele. És olyan üres volt az egész. 2,5 hónapig voltunk együtt már ilyen idősen is fogtam magamat és el utaztam hozzá olyan 120km-et, 1-2 alkalommal ő is lenézett hozzám. Bár ezalatt az idő alatt max olyan 10-szer taliztunk. De nem volt meg normálisan sosem a varázsa. Mivel eléggé félénk lehetett. 1,5 éve láttam a lányt Campuson akkor ott már jól nézett ki. Szebb lett az arca és növesztett magának szép hosszú hajat. Illetve gondolom azért jobb is lenne vele mint akkor jobban tudna szeretni. Na de ezútán jöttek csak olyan lányok akik tényleg kiakasztottak. 3 évvel ezelőtt volt egy idősebb lány a gimibe ahova jártam aki tetszett és jóban is voltunk. Viszont azért utasított vissza, a végén ő maga is közölte mert nincs minimum egy Iphone 7 telom. Nem vagyok olyan felkapott, stb. Tehát felszinesség miatt. És közöltem is vele, hogy szánalmas,stb. És volt egy jó barátom a gimiben év folyamtárs akivel utána össze jött. És nem tudom mit hazudott neki az a csaj. De elhidegultunk egymástól azóta nem is nagyon koszon pedig előtte nagyon jóban voltunk :(. Utána volt egy csaj tavaly szilveszterkor akivel egy buliban találkoztam. Először el is voltunk smaroltunk minden egymás nevét is elmondtuk. De egy srác kibeszélt neki hazugságokat a hátam mögött. És utána egyáltalán nem foflalkozott velem a csaj. Csak azért nem vertem meg a srácot mert voltak ott más lányok inkább probalkoztam náluk. De ők meg vissza utasítottak buli után megakartam várni a gyereket, hogy legalább ilyen helyzetben ne hagyjam magamat. De nem találkoztam vele azóta. És már szeretnék találni normális kapcsolatot. Egy olyan lánnyal aki előtt nem kell megjátszanom magam elfogad és megbecsűl. És emellett még legyen kedves, vicces, érdeklődő, rajongó, nem okoskodó a lány. Komolyan a csaj aki többek közt pl az iPhone miatt utasított vissza is épp, hogy jó csajnak számít. De a mi 20km korletunkben kevés a szép lány. Ezért ez a kevés szép lány azt hiszi, hogy ők többek. Közben 30-40 km-el arrébb már szintén tomegcsajnak vagy annak sem számítanak mert erre felé nem csak a szépek felszinesek, beképzeltek ezeket kéne megérteniuk.

És sajnos most utcán, buliban nem tudok ismerkedni. Ugyebár Orbánunk miatt. A netes ismerkedéssel sincs bajom. De van sok olyan lány aki még most karantén időszak alatt sem hajlandó rá vagy ha mégis akkor is többe nézz egy élőben való ismerkedést. Ez is komolyan elkeserítő. Mert élőben mégis hogyan ismerkedjek. Várjam meg most emiatt azt, hogy megint kinyissak a szórakozóhelyeket. Amire kitudja mikor kerül sor. Jó esetben 3-4 hét, de még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Májusban lesznek megint bulik. És lehet, hogy addig nem engednek be sehova ameddig valamelyik gyilkos vakcinával be nem oltattom magamat.

19/F



2021. jan. 8. 01:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én neki se állok hajnali 3kor ennek...
2021. jan. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Már a vírus is a zorbán miatt van?
2021. jan. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, hanem ő hozott be olyan fsz korlátozásokat mint, hogy este 11-ig lehetnek csak nyitva a szórakozóhelyek most komolyan annak mi értelme volt?
2021. jan. 8. 03:04
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Úristen. Nyugtass meg, hogy a 19 elütés volt.
2021. jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Az én tanácsom az lenne, hogy várj addig, amíg az agyad is eléri azt a kort, amit leírtál, mert épp ugyanolyan felszínes vagy, mint ahogy a lányokat írtad. Plusz ugyan már.. Szórakozóhelyen normális párkapcsolatot keresni? Max egy éjszakás kalandot.. Kankó és társai. Ha tényleg annyi eszed lenne, mint ahogy leírtad, hogy mit keresel egy lányba, akkor az szinte egyáltalán nem érdekelne, hogy néz ki mert nem a külsőbe szeretsz bele, az maximum csak vonz..

Ja és 12 évesen gyerekszerelem volt, 14 évesen még már nem? 😀 Hogy van ez, két év alatt 6-ot öregedtél? 😁

2021. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom,ha a vírus megakadályozását rossznak tartod, és a miniszterelnökre terheled a bajaidat.

Ha valaki igazán szeretné,ilyenkor is tud találni megfelelő párt magának. De persze nem akárki ;)


"Ugyebár Orbánunk miatt"

Vagy azért,mert nem húztál időben maszkot, és gyorsan elterjedt a vírus :(

2021. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Tele van felesleges információkkal, hosszú, tagolatlan. Mi a lényeg?
2021. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, másokkal nem fordulnak elő ilyenek? Dehogynem. Mindenkivel. Ebben a korban ez az általános, tetszik valaki, próbálkozol, de ő visszautasít, és ez ismétlődik. Ha komoly kapcsolatot keresel, azt nem bulikban fogod megtalálni, ott nagyon kicsi az esélye, hogy összejön. Persze valamiért mindenki azt mondja, hogy "azért nincs senkid, mert nem jársz bulizni" de szerintem attól se lesz... Maximum kalandod.
2021. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Stark2000 ***** válasza:
100%

Szerintem túldramatizálod és túlkomplikálod.

Egyrészt a vírusra fogni az ismerkedést nettó baromság. Pont mikor behozták 8 órás korlátozásokat, akkor kezdtem el beszélgetni egy lánnyal neten, majd rá fél hónapra összejöttünk. Első talikon csak sétálgattunk, egyedül az első talin tudtunk beülni egy kávéra beszélgetni, majd kövire mikor mentem, szinte minden bezárt már. Amúgy meg nézd a jó oldalát, legalább előbb kerül sor a bemutatkozásra a másik családjánál, előbb kerültök ágy és szoba közelébe - kicsit meghittebb, mint az utcán csókolózni.

Másrészről pedig, szerinted mást nem utasítottak el idióta indokokkal? Olyan nevetséges indokokkal lettem kikosarazva az évek során, hogy már rá sem hederítek sokszor a visszautasításra. Hát nah bumm, majd jön a következő.

Amúgy meg igazuk van az előttem szólóknak, és ezt nem rosszból írja egyikünk sem - egy kicsit még érned kell fejben.

2021. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor pontosan hány éves is vagy? Az elkeserítő, ha 19 évesen egy ilyen szöveget leírsz. Akkor szépen sorjában: a szöveg alapján még most is a gyerekszerelem fázisában vagy szerelem nélkül. Csak azért ne keress lányt, hogy legyen. Nem a kirakatba kell, hanem egy társnak, akivel megvan a közös hang... Azért furcsa, hogy nem a külső számít már és mégis a végét is ezzel zártad. Ismerkedni szerintem a szórakozóhelyeken 11-ig is lehetett vagy addigra még nem sikerült úgy leinnia magát egy lánynak sem, hogy összeálljon veled? Ezt pontosan nem értem. Azt nem tudom hol laksz, de feltételezem kis város lehet a távolságokkal és ezzel a szerinted siralmasan rossz és kevés lány felhozatallal. De azért talán ott nálatok is van utca, park, bolt vagy bármi ahol emberek vannak és lenne esélyed épkézláb lánnyal is lenni. Ezt a szilveszteri dolgot simán nem értem, ha a csaj már kavart veled, hogyan hallott rólad hazugságokat még aznap este? Nem lehettél túl jó parti, ha a csók és “egymás neve elmondása után” (akármi is legyen ez) megpattant tőled, hogy másik sráctól rólad hazugságokat hallgasson. Amúgy netem írsz a lánynak és randira hívod, probléma megoldva. Azt amúgy nem fejtetted ki, hogy miért kell ennyire minden áron csajt találni, majd lesz olyan, akivel kölcsönösen érzitek egymást. Az egész sztoriból az jön le, hogy nem igen voltak érzelmeitek egymás felé egyik lánnyal sem. Majd ha úgy lesz találsz egy normális lányt, csak addig komolyodj meg és gondold át mit és miért szeretnél...
2021. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!