Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még esélyem, hogy felkelts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, hogy felkeltsem a figyelmét? Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Kb egy éve kezdtem beszélgetni egy sráccal, alakulni kezdett a dolog, de az unokatesója bekavart, "rám akart mászni". Megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, de nem értett a szép szóból, én csak havernak tekintettem. Sajnos szerintem nem tudtam a másik srác tudtára adni, akiért még mindig odavagyok, hogy engem csak ő érdekel. Kb fél éve nem láttam, leginkább a karantén miatt. 20km-re lakunk egymástól, tavasszal valószínűleg lesz lehetőségem látni, találkozni vele.

Szeretném magamba bolondítani, felkelteni a figyelmét, újra megpróbálni vele. Légyszi írjatok véleményt, köszi.



2021. jan. 10. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán add magad, és ha tetszik enki, akkor belédszeret, ha nem, nem. Vagy meg akarod játszani magad, hogy aztán mikor már kapcsolatban vagytok, feszengj amiatt, mert nem mutathatod meg előtte, milyen is vagy?
2021. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele és mondd el az igazat az unokatestvérét illetően. Közöld azt is, hogy nem felejtetted el őt és szeretnéd ott folytatni, ahol abbahagytátok.

Nagyon ne könyörögj, mert visszaélhet vele (esetleg lóháton érzi majd magát és uralkodni fog fölötted - ha ilyen a természete).

Ffi.

2021. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!