Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kérdezősködik 1 hónap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezősködik 1 hónap után arról hogy kavartam-e egy illetovel?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem lattam exemet és o rogton egy másik csajjal van most, pár napra ra mire lefekudtunk meg elment egy másik lannyal. És szilveszteri buliban a csajjal volt küldött közös barátunknak kepet h a csaj megpuszilja az arcát, közös barátunk küldött rólam és egy fiu baratomrol kepet, és másnap vagy utána 1-2 nappal rairt az exem a közös baratunkra h volt-e valami köztem és a fiubaratom között szilveszterkor. Mondta a közös barát h nem tudja és kerdezte h kiért exem azt mondta mindegy, és kerdezte tőle a közös barát h ok megvannak és azt mondta az exem h igen megvannak. Miert kerdezte meg ha elvileg olyan boldog az uj csajjal?
2021. jan. 10. 14:56
 1/8 A kérdező kommentje:
17l
2021. jan. 10. 14:57
 2/8 A kérdező kommentje:
*miért
2021. jan. 10. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Néha egy pont, vessző, ilyenek? Olvashatatlanul írsz, de tényleg. Pedig neked lenne az érdeked, hogy értsék a kérdésed. Ez már nem az a tipikus kihagytál egy vesszőt, elírtál 5 szót...


Valahogy így gondoltad?


****

Egy hónapja nem láttad az exedet (Nevezzük Petinek). Ő azóta össze jött egy másik lánnyal (Hívjuk Rékának).

Lefeküdtetek, majd néhány nap után otthagyott egy másik lány miatt (Réka).


Szilveszterkor azzal a bizonyos lánnyal volt, akivel összejött (Réka) és megpuszilta a srác arcát a lány (Peti arcát). Erről te kaptál egy képet is, egy közös barátotoktól (Legyen Feri).


Volt egy haverod (Legyen Jani). Készült rólatok egy kép az ismerősötök által (Feri), aki ezt elküldte az exednek (Peti). Ő ráírt Ferire és megkérdezte, hogy volt-e valami közted, és Jani között.


Feri erre azt mondta, hogy nem tudja és megkérdezte, hogy miért kérdezi. Erre Peti azt felelte, hogy mindegy. Feri megkérdezte Petit, hogy jól van-e ő és Réka. Peti azt felelte, hogy igen.

****


A kérdésed pedig az, hogy Peti miért kérdezte meg Ferit arról, hogy volt-e valami közted és Jani között?

2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Bocsi csak siettem.
2021. jan. 10. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Akarta tudni, hogyan áll a szénád (hogy vagy). Ne gondolj bele többet.
2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öhm ő nem egeszen olyan típus. Lestalkolta múltkor is ezt a fiút, vagyis regebben, és féltékeny volt ra pedig nem volt oka
2021. jan. 10. 19:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert akarna tudni? Akin továbbleptem arra nem vagyok kivancsi
2021. jan. 10. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért akarta tudni, azt egyedül ő tudja. Mi csak sejtjük és megírjuk válaszban.
2021. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!