Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? SOS

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdés van fent itt, de az enyém komplikált.Megpróbálom röviden, tömören leírni a történetet. 9 hónapja hogy összejöttem a barátnőmmel. Nagyon toxic kapcsolat volt, állandóan veszekedtünk a semmin. odáig jutottunk az első hónapban hogy már alig akart „elengedni" kocsmázni a haverokkal vagy klubba menni. Mikor megkérdeztem mitől tart ennyire, csak annyit mondott hogy fél hogy meglátok egy szebb, nála formásabb csajt és lekapom majd a körülmények miatt.(rettentően féltékeny volt minden csajra akivel beszéltem legyen az osztálytárs vagy haver barátnője)Minden ilyen bulizás vagy csavargás előtt elmagyaráztam neki hogy mindennél jobban szeretem, nem fogom megcsalni. Jött a nyár, ezzel együtt barátnőm edzőtábora is. Állandó volt a veszekedés heti rendszerességből napi lett. Röpizik, minden héten máshol volt edzőtábora 3 hétig. Még mielőtt elment volna, átmentem hozzá megbeszélni egy két dolgot hogy min változtassunk majd miután hazaér. (Volt egy gyerek, akivel már régóta beszélgetett, mindig azt mondta hogy csak egy barát ne aggódjak érte. Magamból kiindulva, békén hagytam, nem b*sztattam hogy miért írogat vele ilyen sokat)[Ez később fontos lesz a történetemben] Elment az edzőtáborba én meg addig lógtam a haverokkal. Ez a lány, akiért mindent megtettem, kiálltam mellette, tiszta szívből szerettem hátba szúrt... Nem tudta hogy beszélő viszonyba vagyok pár csapattársával is azok mondták el miután odaértek szaladt a gyerekhez és egész nap együtt voltak. Ha nap közben felhívtam (mert ő nem hívott) akkor kb 2 percet tudtunk beszélni mert utána mondta hogy mennie kell. Esténként azoknak a csapattársainak mondta el hogy mennyire jól néz ki a gyerek, mennyire tökéletes stb.. Persze ezeket mind elmondták, és rohadtul szarul esett. Nem kérdeztem rá ezekre, kivártam hogy hazajöjjön. Eltelt az egy hét hazajött és mosolyogva be mert állítani hozzám. Kérdeztem milyen volt a tábor mondta k*rva jó. Elmondtam neki, hogy mindenről tudok miért csinálta ezt? Ezután még én voltam lebaszva hogy miért szólok bele a gondolataiba nem tehet róla hogy jobban tetszik neki az a gyerek. Itt jön a fordulat amit még nektek se mondtam el. A gyerekkel közös ismerőseim vannak, mind2 jó kapcsolatban voltunk a közös ismerősökkel. Elmondta tábor után, hogy a barátnőm majdnem minden nap vele akart aludni egy ágyban és a srác meg nem akarta a kapcsolataim miatt. Visszatérve bemondtam neki hogy tudok mindent még azt is amit nem akart vagy nem mondott el és összetört. Elkezdett sírni toporzékolni, mondtam neki hogy szakitani fogok,menj el. 1 hétig nem beszéltünk és egyik reggel arra keltem hogy csorog a telefonom vagy feloraja (tobszor hivott) Felveszem és persze hogy ő volt. Sírva, kifordulva magából elmondta hogy mennyire sajnálja, szeretne még egy esélyt kapni. Megadtam neki...Elvoltunk, nem veszekedtünk annyit, sokat visszavett magából, kb minden megmozdulását megkérdezte tőlem hogy lehet e ezt lehet e azt (túlzásba vitte a visszavevést). Augusztus végén már nem bírtam tovább szakítani akartam vele mert rettenetes volt az egész. Független akartam lenni azzal a csajjal kavarni akivel akarok, kocsmazni menni a haverokkal hajnalig csavarogni veluk. Megfenyegetett hogyha most szakítok vele akkor fel vágja az ereit (visszanézve csak szokásos lelki zsarolás) és végűl nem szakítottam vele. Jelent írunk, 2 héttel ezelött egyik napról a másikra szakított. Mondom oké, ahogy akarod csak ezután 1-2 hét múlva ne gyere vissza sírva hogy megbántad, mert már addigra elmegy ez a vonat. Nem érdekelte szakítottunk. Szakítás másnapján már olyan streaket küldött snapen hogy valamelyik ismerősével kavar a Duna parton. Nem érintett meg nem érdekelt már mit csinál. Eltelt 2 hét szakítás után és tudjátok ki hívott ? Na mi más mint az exem 😂. Elmondta hogy megbánta és akar még egy esélyt kapni tőlem. Miután ezeket megcsinálta velem nem hiszem (szinte biztos) hogy nem lehet belőle egy egészséges kapcsolat, és akkor is veszekedés lenne. Megérdemelné azt amit én kaptam tőle viszonoznám, újra összejönnék vele és pénteken mikor megyünk majd csavarogni belvárosba behívjuk a barátnőit és az egyikkel kavarnék( barátnője már próbálkozott nyáron nálam klubban, de lemondtam mert akkor jó volt minden a csajommal). És ugyanúgy elküldeném neki snapen ahogyan ő, hogy érezze a súlyát. Ez az egyik tervem a másik az hogy, csak dugni járnánk össze, nem lenne rendes kapcsolat csak egy szélső. Ha itt tartasz,hatalmas pacsi, köszi hogy végigolvastad, és most a véleményed sokat segítene nekem.


18/F

Az exem 16



2021. jan. 11. 16:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Nagyon gyerekes ez a viselkedés, szimplán ne foglalkozz vele.
2021. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ne süllyedj le az ő szintjére. Legyél te az érettebb. Szállj ki ebből az egészből. Zárd le vele és onnantól kezdj tiszta lapot másokkal. Semmiképpen se használd ki bosszúból vagy kavarj a barátnőjével, az a te részedről gyerekes lenne.

Keress egy olyan lányt, aki agyilag érettebb.

2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már eddig is túl sok időt áldoztál az életedből erre a libára. A bosszú kicsinyes dolog, csak egyszerűen hagyd a fenébe.Éppen elég rossz lesz neki azt látni, hogy már le sem szarod.
2021. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Mire jó ez? Inkább hagyd az egészet. Tiltsd le mindenhonnan, a telefonszámát is. Hidd el, jobban jársz.

Ha bosszút állsz, csak magadat minősíted, ráadásul a barátaid előtt is.

2021. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Fölöslegesen ne húzd az agyát az ilyen hülyeségekkel, mint, hogy el küldöd snapen, hogy kivel kavarsz, elég gyerekes viselkedés. Inkább csak haggyátok békén egymást, aztán kavarjatok akivel akartok. Én szexelni sem járnék össze vele, inkább fektetném másba az energiát, és tényleg lezárnám ezt az egészet. Annyira fölöslegesen túlkomplikálja a csaj, hogy csodálom, hogy eddig bírtad vele.
2021. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Felejtő.
2021. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
85%

Hagyd a fenébe ezt az eszelős csitrit. Undorító viselkedés. Mit tegyél? Ne fogadd vissza. Tiltsd le a számát, ne tudjon hívni, facen, messengeren is tiltás. Csupán azért tiltanám mindenhonnan a helyedben, nehogy időnként telefonálni vagy írni akarjon neked, mikor őrinyaségének olyan kedve van. Ne legyél neki elérhető, ez elég jó jelzés, hogy köszönöd szépen, többet nem kérsz belőle. Ha egy iskolába jártok, távoktatás van, legalább a következő hónapig, utána meg kerek perec megmondhatod, nem kérsz belőle. Ha nem fogja fel, nem a te bajod.


19/l

2021. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem egészséges kapcsolat... és ha megint az erei felvágásával zsarolna?


Egyszer szó nélkül kéne hagyni :(

2021. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mit írtak a többiek, nem olvastam el. Ne alacsonyodj le a szintjére, inkább tüntesd el az életedből. Simán lehet, hogy megint meggondolja magát és az jobban fog neki fájni, hogy te már túlléptél rajta és nem foglalkozol vele. A másik, hogy ha nem érdekel már miért kell bosszú... egyik sem jó ötlet szerintem. Nem korrekt a barátnőt felhasználni a ti gyerekes játszmáitokhoz. Ez a szex lehet dolog sem reális, mert simán gondolhatja azt, hogy minden a régi és újra elkezdi a hisztijét. A legegyszerűbb, hogy többet nem veszel róla tudomást
2021. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Egy felnőtt ember értékeli saját magát és az életét. Ha úgy látja, hogy a másik féllel nem halad előre, megcsalták, akkor láthatja, milyen a másik természete. Akármit érez, azért, hogy az életét rendben tartsa, hagyatkozik az ésszerűségre és megszakítja vele a kapcsolatot egyszer, letiltja mindenhonnan és feldolgozza ami történt.


Ő egy érzelmileg instabil gyerek. A másik sráccal is lenni akart, de ha szakítasz vele, veled akar lenni. Amikor esélyt adsz neki, büszke lesz, és inkább szakít és megmutatja, jobb neki nélküled. Miután ezt megtette, megbánja, és rájön, téged akar, csak hülyeséget csinált. Egy gyerek, érted?

Te teret adsz ennek a gyereknek. Figyelsz rá és hagyod, hogy belehúzzon az érzelmi zavarodottságába. Te is éretlen vagy.


"Megérdemelné azt amit én kaptam tőle"

Gyerekes bosszú. Nem vagy komoly, nem értékeled saját magad. Ahelyett hogy túltennéd magad rajta és egészséges, nyugodt életre törekednél, háborúzol.


"a másik az hogy, csak dugni járnánk össze, nem lenne rendes kapcsolat"

Az eddigi cicaharcot elnézve ez biztos segítene, vagy jól működne. Ugyanúgy menne tovább a harc.


De te életed, te talán élvezed ezt a harcot és ezt akarod csinálni, de én biztos nem érnék rá ilyen sok drámán keresztül menni.

2021. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!