Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Nem az ovis, hanem tényleges! Szerintetek mikor ideális? Randi közben/végén/mikor? Kort, és nemet is!+ hogy hogyan

2021. jan. 11. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Első kapcsolatom 14 évesen volt, hiába volt kapcsolat, visszanézve komolytalannak tűnt.


Úgy az igazi 18 évesen volt.

Neten ismerkedtünk és 2 hónap után találkoztunk és hát akkor volt az első csók... de nem ajánlom, hogy első randi legelején csókkal nyissatok :D


19/f

2021. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen volt, randi közben.
2021. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

13 évesen. Az osztálytársam bátyjával aki akkor volt 14 vagy 15 :D


A következő igazi csókom 16 évesen volt, neten ismerkedtem meg a sráccal, aki akkor volt 19. Elmentünk ebédelni, sétáltunk, beszélgettünk aztán még az nap (kb a randi közepén) csókolóztunk először.


Amúgy attól függ milyen a randi.

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor randi közben / végén szerintem már lehet csók.

2021. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen
2021. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen, borzalmas volt xddd
2021. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Soha
2021. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Stark2000 ***** válasza:
84%

15 évesen legelső barátnőmmel volt. 9 hónapig együtt voltunk, elég emlékezetes számomra és örülök, hogy vele történt.

Ideális kor nincsen szerintem, ideális partner sokkal inkább, ha erre gondolsz.

Ez a randi/közben/végén dolog meg olyan, hogy ember függő. Első csóknál általában rettegnek az emberek, hogy elszúrják, így nem igen fordul elő, hogy első randin elcsattan az első csók. Később ahogy tapasztalja az ember ezeket a dolgokat és idősebb lesz, sokkal inkább jellemzőbb lesz az első vagy épp a második randin az első csók (úgy értem, hogy az aktuális partnerrel az első). Hogy őszinte legyek, nekem csak az első barátnőmnél volt meg az a kb 4 hét várakozás, amíg megtörtént, azóta szinte mindig az első / második randin történt / történik. A hogyan kérdésre maximum úgy tudnék válaszolni, hogy semmiképp ne erőltessétek a nyelvezést eleinte. Bőven ráértek utána megtapasztalni és kipróbálni.


21F

2021. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előzővel egyetértek, egy fiúval az első csókom nyelves volt, borzasztóan kiábrándító volt.
2021. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban
2021. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évesen. Első randi, bár előtte is ismertem a srácot és csak a karantén miatt nem tudtunk találkozni... Fél évig irogattunk, aztán mostanában történt a folytatás. Nekem csodásan sikerült.

Úgy kb. a randi közepén történt, és utána nem is bírtunk leszállni a másik szájáról. Egyből nyelves volt, ami először fura volt, első pár percben összekoccantak a fogaink, de utána ment rendesen.

Lány vagyok

2021. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!