Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány vagdossa magát, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány vagdossa magát, a barátja meglátja és megpofozza azt jogosan teszi?

Figyelt kérdés
Azzal a mondattal hogy nem akarja hogy kárt tegyen magába. +megszorítja a kezét is, a pofon mellé

2021. jan. 13. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért az a pofon mem kellett volna.
2021. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan, ha velem ezt megtenné már nem lenne a barátom.
2021. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez ténleg túlzás, de mondjuk hogy elveszi tőle/nem engedi csinálni, az jogos
2021. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, csak hogy ne legyen félreértés, az szerintem is jogos, sőt, szinte kötelező, hogy ne hagyja, hogy továbbra is bántsa magát a lány. De ezt nem pofonnal kell megoldani.
2021. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális. Le kell ülni a lánnyal beszélni, hogy miért tesz saját magával ilyeneket és amennyiben szükséges, szakemberhez kell fordulni.
2021. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem, valszeg pont azért vagdossa magát, mert ilyen vadbarmok vannak az életében. Az jogos, ha elveszi a kést.
2021. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Hát képzeld el neked milyen érzés lenne.

Ott vagy. Kivan a faxod mindennel és éppen tervezel félig meddig öngyilkos lenni aztán még kapsz egy nyakast is.

Biztos megjönne az életkedved.

2021. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SIDLER22 ***** válasza:
85%
Na. Ügyes vagy. Magadat nem akarod tarkón lőni véletlen?
2021. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Szerintem egy fájdalmat át élő embernek nem segít a plusz fizikai fájdalom. Talán én gondolkodom helytelenül. (biztos nem.)
2021. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez önbíráskodás, ami büntetendő.

A kés, borotvapenge, egyéb vágóeszköz elvétele kötelesség, mert életet mentesz vele.

Életem során 3 alkalommal vettem el sofőröktől az autójuk kulcsát. Kettőjük részeg férfi volt (egyikük ismerősöm, a másik jóbarát volt). Mondtam, hogy másnap jöjjenek a kulcsért a lakásomra. A harmadik eset egy nő volt, aki cukorbeteg volt és lesüllyedt a cukorszintje, de vezetni akart, holott előtte én emeltem fel a földről egy áruházi parkolóban. Elvettem a kulcsokat, adtam neki szőlőcukrot (éppen kéznél volt a feleségemnél), hívtam a mentőket, akik ellátták és megdicsértek a cselekedetemért. Utána felhívtuk a családját, akik érte jöttek. Valóságot írtam és ne akadjatok meg azon, hogy miért volt éppen nálam szőlőcukor, hogyan tudtam meg a családja telefonszámát stb. Egyszerű a magyarázat. A legelején alig érthetően kinyögte, hogy cukorbeteg, utána már kommunikált, de kábult volt.

2021. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!