Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Ti mit csinálnátok? Szeptemberben szakítottunk barátnőmmel. 4 évig voltunk együtt távkapcsolatban. 5 éve ismerem. Rá 2 hónapra összejött egy csávóval felejtés céljából, de nem jött össze neki

Figyelt kérdés
Már kocsival is elmentem, hogy megbeszéljük. (600km). De az önbizalmam csak még kevesebb lett:/ utána nem sokkal folyamatosan keresett engem. Mondogatta, hogy soha senki mást nem fog annyira szeretni, mint engem. Azóta már kézzel írott levelet írtam neki, és elküldtem postán. Tegnap, és tegnapelőtt felhívott, és videóhívásban aludtunk el...már utalgattam rá, hogy válasszon, de azt mondja, hogy nem tudja. Szó volt arról, hogy beszélgessünk rendesen, és akkor megindulhat benne valami, de nem tudom mennyi idő kell neki:( nagyon szeretem Őt. Most nyáron költöztem volna abba a városba, hogy közel legyek hozzá. Tényleg, csak olyan válaszokat írjatok kérlek, amik tényleg közelebb vihetnek ahhoz, hogy mindez megvalósuljon. Igen, ennyire komolyan gondolom vele. És sajnos nem tudom, hogy Ő mit akar, mert mással van, de közben meg engem hív fel:) 18/F

2021. jan. 15. 00:56
1 2
 1/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Szeretném leszögezni, hogy a szubjektív véleményemet fogom elmondani, szóval kezeld ezt fenntartásokkal, és várd meg mit válaszolnak a többiek is, hátha.


"És sajnos nem tudom, hogy Ő mit akar, mert mással van, de közben meg engem hív fel:)" Ne is haragudj, de ez elég árulkodó. Én megkérném elsősorban, hogyha folytatni szeretné ezt a videóhívásos dolgot, akkor dobjon ki mindenkit, aki most potenciális partner lehetne. Ha erre nem képes, hát nem tudom is tudom, én valahogy nem adnám erre a dologra a fejemet, nem túl bíztató. Ha valakit szeretek, és vele akarok lenni, akkor nem keresek mást, nem másokkal töltöm az időmet. Már mint érted, ha benned annyi komolyság van a dologgal kapcsolatban, hogy oda szeretnél költözni, akkor benne lehetne annyi, hogy legalább rád próbál koncentrálni. Ha meg nem így gondolja, akkor inkább mondja meg, és ne keltsen benned hiú ábrándokat, mert csak pofára fogsz esni.

Egyébként két variációt tudok elképzelni:

1. Fektess energiát ebbe, éreztesd vele, hogy kell neked, törődj vele, ha megtudjátok oldani, találkozzatok minél többet, hátha biztos lesz a dolgában - azért 1 hónapnál többet ennek biztosan nem adnék. De ettől függetlenül ott van az, hogy lehet, hogy továbbra is bizonytalan lesz veled kapcsolatban, és mondhatni fölöslegesen pazaroltad az idődet, energiádat.

2. Még most határozottan választás elé állítod, mert nem szeretnéd ezt így folytatni.


+1 Esetleg adj neki több teret, hátha közben belátja, hogy hiányzol neki, és kellesz.


Remélem azért tudtam segíteni.

2021. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Pontosan ehhez hasonló tanácsokat vártam. Így, hajnali egykor megmosolyogtattál. Köszönöm! A találkozás elég necces. Én sajnos biztosra akarok menni, és nekem nem fér bele, hogy többször költsek csak az útra 20.000ft-ot, +3500 pálya díj. Vehetjük érzelmi befektetésnek, de ha mégsem sikerül, akkor gáz:) Választás elé állítanám, de azt szeretném, hogy Ő is olyan hangulatban legyen. Annyira bonyolult ez az egész, tényleg:/
2021. jan. 15. 01:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat mit jelent esetetetkben? Milyen időközönként tudtatok találkozni a 4 év alatt?
2021. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akármennyire szeretem ebben az esetben nem rohannék utána. Egy szakítást kétszer mondunk ki: először és utoljára.

Ezen felül, ha ott van neki egy pasi (és ez csak az, amiről tudsz) akkor pláne nem érdekelne. Ez nem fair, hogy amíg te hiányolod ő azzal bújik ágyba, megy randizni akivel és akárhányszor csak akar.


A helyedben mindenhonnan letiltanám. Nem azért, hogy kicsesszek vele, hanem mert tisztelem magam ennyire, többre tartom magam ennél.

Költözni meg csak akkor költöznék abba a városba, ha nem csak miatta tenném és alapból szabadulni akarnék a lakhelyemtől.

2021. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Távkapcsolat - békeharc - szűzk.rva - ezek szinonímák.

.

Azzal, hogy te a távkapcsolatotok ideje alatt nem kacsingattál más felé, hűséges voltál, nem jelenti azt, hogy a másik ugyanezt megtegye.

.

"Szakítottunk" - értelmetlen, hiszen közös megegyezés esetén is az szakít, aki a szakítást felveti.

Te, vagy ő volt ebben a témában kezdeményező?

.

Nem feltétlen kell letiltanod, hiszen a mindennapi dolgokról, semleges témáról folyhat tovább a beszélgetéstek.

A volt "kapcsolatnak erőltetése viszont értelmetlen, rád nézve hátrányos. (Tudod: "Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel!")

.

Jelenlegi helyzeted reális esetben egy tanulási folyamat eredményének kell felfognod: a papír sem és a net sem tiltakozik bármilyen írott, vagy mondott szó valóságnak nem megfelelő tartalma ellen.

.

Üdvözöl az Élet.

2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Havonta 2x találkoztunk. Már megtehetném azt, hogy minden hét végén elmegyek hozzá. Ő volt a kezdeményező. A kapcsolatunk ideje alatt mind a ketten teljes mértékben hűségesek voltunk egymáshoz. Csak az furcsa nekem, hogy miért hívott pont engem fel? Beszélhetett volna mással is, de nem tette.
2021. jan. 15. 09:35
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Látom, válaszom "nem hasznos" számodra.

.

"mind a ketten teljes mértékben hűségesek voltunk egymáshoz"

Csak a magad nevében beszélj, hiszen 2 hónap sem kellett ahhoz, hogy utánad mással összejöjjön.

.

"miért hívott pont engem fel? Beszélhetett volna mással is")

A véletlen így hozta. (A "véletlen" ugyanaz a kategória, mint az általad használt "volna".)

2021. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez nekem is érdekes volt, de hidd el. Nem vagyok naív, de biztos forrásból tudom, hogy mindketten hűségesek voltunk. Viszont mindenképp vissza akarom szerezni Őt. Szerintem nem csupán a véletlen, hogy hívott. 2x egymás után, főleg.
2021. jan. 15. 11:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Én eddig mindenki válaszát hasznosnak találtam, és azt is jelöltem be. Azt kell elérnem, hogy megmozduljon benne valami:/
2021. jan. 15. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Egy régi igazság:

+Fuss a nő után és semmibe fog venni téged, de tégy úgy, mintha nem érdekelne és ő akar megszerezni téged".

2021. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!