Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, hogy mindenki jobb nálam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy barátom szuperul meg vagyunk, semmi okot nem ad arra, hogy bizalmatlan legyek vele szemben. Sosem art nekem es mindig csak a javamat akarja. Nem vagyok vekony, de o szereti, hogy nem a csontjaimmal jatszik. Vagyis hat elmondasa szerint. Hormonalis problemaim vannak ezert eleg nehezen megy a fogyas. Tenyleg minden szeretetet es tamogatast megkapok tole. Meg is olyan erzesem van, hogy elobb utobb at fog baszni.. mert megis ki elegedne meg egy ilyen baratnovel, ha sokkal kulonbet is megkaphatna...
2021. jan. 17. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek tényleg ez tetszik, illetve a belső is nagyon fontos! Ha a viselkedése nem ad rá okot, ne félj, ne kételkedj!

Én sem vagyok vékony, de látom, hallom, érzem, hogy milyen szenvedélyes velem a barátom és hogy bármit megtenne értem.

2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legjobb amit tehetsz, az hogy nem adsz rá okot hogy bármiben csalódjon benned. Pl nem féltékenykedsz és nem vádolod meg semmivel, aztán szerintem jó lesz köztetek minden ha olyan a srác amilyennek leírtad. Én is voltam már úgy lovagias hogy a csaj féltékeny volt mert hogy "a lányok ilyenek meg ez cuki", a legrosszabb amit tehetsz az hogy te is az leszel.
2021. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam sosem balerinaalkat, sőt, és mindig volt barátom szerencsére és sosem kételkedtem abban, hogy elhagyna, hanem sőt, végül is a párkapcsolataimból is tanultam meg szeretni a saját testemet, mert az is fontos, hogy anyukám is mindig azt mondta, hogy én úgy vagyok szép, ahogy vagyok, de egy idő után anyukám már csak az anyukám, akinek ezt kell mondania, nem is hatott rám, ám akkor meg már volt barátom, aki szintén imádta a hurkáimat és minden önmarcangolásomra azonnal azzal reagált, hogy ő éppen ezt szereti bennem.


Ma már, jó húsz évvel később (és sokkal soványabban, azaz életkori sajátosság is volt, senki nem hiszi el rólam azt, hogy mindig is dundi voltam, nem kövér, de azért bőven volt fölöslegem) jó pár kapcsolaton, hosszúakon is túl, párterpáián is túl éppen onnan jutott eszembe ide egy mondás: a pszichológia az ember önbizalmával foglalkozik, ami két embernél nem csak két ember önbizalma, tehát nagyobb kihívás, hanem a két ember között létrejött kapcsolatban való bizalom is, ergo neked a kapcsolatban lévő bizalmad remegett meg a saját önbizalomhiányod miatt.


Nekem sokszor jut eszembe az, hogy én tényleg mennyi önbizalmat szereztem éppen a szerető kapcsolataimból, ezért is ajánlom neked saját tapasztalatomból azt jó szívvel, hogy fókuszálj arra, hogy a szerelmed mit szeret benned és szeresd azt te is magadban, bízzál benne és bízzál a kapcsolatotokban, mert míg egy kis féltékenység akár még hízelgő is lehet a másik számára, nagyon könnyen csaphat az át tényleg zöld szemű szörnnyé, amely viszont önmegvalósító jóslatként a végén képes más karjaiba küldeni a kedvesedet, úgyhogy vigyázz, hogy melyik érzésednek engedsz teret, adsz hangot akár írásban, akár szóban, akár csak a fejedben, mert emiatt veszélyes! Ha azt mondja, hogy így szeret, akkor ne akard neki bebizonyítani azt, hogy te nem vagy érdemes a szeretetére! Ugye. ;) :) Légy hálás neki és szeresd te is őt is, magadat is! :)

2021. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!