Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nálatok fordult már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok fordult már elő olyan, hogy úgy éreztétek, bizonytalanok vagytok azzal kapcsolatban, hogy szerelmesek vagytok-e a párotokba vagy sem?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, a héten azonban egy válság lett a kapcsolatunkban. Először arra lettm figyelmes, hogy nem puszil vissza, nem akar csókolózni, és mintha kicsit depis lenne. Plusz pont a héten van meg neki.

Mikor rákérdeztem hogy mi a baj, először semmit sem válaszolt, másodjára csak annyit hogy nem akarja mondani mert azzal nagyon megbántana. Végül mikor rákérdeztem, megnyílt és elmondta hogy úgy érzi elmúlt az a heves szerelem amit az elején érzett irántam, és nem biztos benne hogy szeret-e. Pár napot kért, hogy átgondolja.

Azóta nagyon depressziós lettem és magamba zuhantam, mert nekem ő a mindenem.

Lehetséges, hogy a kapcsolatunktól függetlenül valami miatt depressziós, vagy szorong és ez hat ki rá? Lehet hogy köze van ahhoz hogy pont megvan neki és ilyenkor dúlnak a hangulatingadozások?

Szerintetek mit kellene tennem, hogy megmentsem a kapcsolatunkat? Ez csak egy átmeneti mély pont lehet? Vagy csak megijedt, hogy nem lát mindent rózsaszínben mint a legelején? Valakinek volt már ilyen? Mi lett a megoldás? Kérlek a szakítást ne ajánljátok, abba belehalnék.



2021. jan. 17. 19:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én 21, barátnőm 17 ha számít valamit. Ő amúgy kicsit zárkózottabb, szolidabb típus de érettebb, mint a korabeliek.
2021. jan. 17. 19:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak ilyen pontok szerintem, amikor kicsit ellágyul a szerelem. Ahogy mondani szokás a szerelem egyszer szeretetté válik (bár szerintem azért ez nem mindig igaz:D) én több mint egy éve vagyok együtt a párommal és néha ha valamiben nem értünk egyet bennem is felmerül a kérdés, hogy ő az én emberem? De ez kb 3mp-ig tart bennem.

Igazából ezt a barátnődnek kell majd tudni, lehet unalmasnak találja a kapcsolatotokat.. mondanám, hogy szervezzetek programokat, de most lóf.szt se lehet csinálni kb.

A szakításhoz ne így állj hozzá. Készülj fel minden lehetőségre és válaszra. Ha szakítanotok kell, akkor tanultál a kapcsolatból és tapasztalatot nyertél, amivel a következő kapcsolatodban netán előrébb leszel:) Nem áll meg az élet, ha így alakul.

2021. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A heves szerelem soha nem tart örökké, idővel átalakul szeretetté. Ettől még nem kéne, hogy vége legyen, de manapság az emberek mindig keresik az újat, a frisset. Sajnos ilyen a világ. 20 éves házasságok is mennek tönkre emiatt.
2021. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha kiszeretett belőled akkor sajnos vége a love storytoknak. A szerelemhez két ember kell, ha részéről már elmúltak az érzelmek akkor neked csak a reménytelen vágyakozás vagy az elengedés marad. Szerintem már van neki valaki aki iránt gyengéd érzelmeket táplál csak bűntudata van és ezért nem lépett még de ami késik az sajnos nem múlik általában.
2021. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, hogy valami programot kellene szervezni itt a városban, elmenni stálni például. a kapcsolat elején rengeteget sétáltunk, csak hogy jött a hideg így suli után bekényszerültünk a lakásba. Az elmúlt másfél hónapban kb csak annyiból állt a napi programunk, hogy feküdtünk egymás mellett az ágyon, és beszélgettünk. Csak mostamában valahogy a téma is elfogyott.

Gondoltam én is arra, hogy a megoldás az lenne ha kizökkennénk a mostani mindennapokból.

Arra is gondoltam, hogy legbelül megijedt hogy már elmúlt a nagyon heves szerelem, lehet úgy gondolta örökké fog tartani.

2021. jan. 17. 20:06
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Rákérdeztem, senkije sincs. Igaz barátai azért vannak.
2021. jan. 17. 20:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy kiszeretett, csak bizonytalan mert úgy érzi hogy elmúlt a szerelem.
2021. jan. 17. 20:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs annyi téma mostanában. Párom karanténban ül, nekem vizsgaidőszak&semmittevés. Erre most rá kell tudni:/ viszont ilyenkor jól tud esni egy kis “én idő”.
2021. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, de 7 év után. Mondjuk, nem is bántam 😀 az utolsó pár év felért a rémálommal. Azóta kiradíroztam az életemből. Anyit tudok róla, hogy együtt van valami bohóccal 😀 váljék egészségére 😀
2021. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem nincsen mitől félned. Én is éreztem már hasonlót amikor az a bizonyos rózsaszín köd felszállt, de a kapcsolatunk azóta is töretlen. Amikor megvan egy nőnek még pluszba az maga a pokol érzelmi szempontból (is). Már abban sem vagy biztos sokszor hogy fiú vagy e vagy lány. Szerintem nem kell izgulnod, nem lesz semmi baj akkor sem ha már nem akarja folytatni, akkor nem így volt megírva de szerintem ez csak egy ilyen “hullám” és minden rendben lesz. Legyél mellette érzelmileg és érezni fogja ő is hogy minden rendben van csak kicsit bizonytalanabb időszakát éli éppen.
2021. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!