Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve együtt vagyok a mostani párommal, boldog vagyok mellette, mindent megad nekem és látom rajta, hogy őszintén szeret és komolyan gondolja velem.


És itt jön a de.

Különböző személyiségűek vagyunk. Én inkább pörgök, megyek ide-oda, szeretek kimozdulni, világot látni stb. A párom pedig inkább az a visszahúzodó típus: szívesebben ül otthon, számára az, hogy az élményekért fizessen az nem boldogság, világéletében nem bulizott a városban, nem is lett volna olyan baráti köre, akikkel bemehetett volna.


(Előző nyáron kicsit kimozdítottam a komfortzónájából, pozitívan csalódott, szóval sikerélményként éltem meg, hogy sikerült egy kicsit kipiszkálnom a csigaházából:D)


Azonban szerintem ebből a különbségekből adódóan pl.: nem nagyon szereti ha elmegyek egyedül bulizni a barátaimmal (eljönni meg nem jön el a fentebb említett okok miatt) és oké, hogy korona van, de egyszer vége lesz ennek az időszaknak is és ott fogok állni, hogy nem fog elengedni sehova... (Itt nem feltétlen a bulizáson van a hangsúly, ez csak egy példa volt. Hogyha nappal megyek valahova azzal nincs problémája, de ha már a barátnőmnél alszom, az is kicsit problémás. Hogyha lett volna osztálykirándulásunk, arra is húzta volna a száját...)


És igen, próbáltam már vele erről beszélni, de nem mondd semmi értelmes okot, bármennyire is faggatom. És ezért fáj a szívem, mert szeretem, de ezért zárkózzam be egy ketrecbe?


Mit tudnék csinálni, hogy jobb belátásra bírjam/jobban bízzon bennem? Vagy szerintetek ez egy halott ügy?


19L

25F



2021. jan. 19. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol találkoztál vele?
2021. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Interneten ismerkedtünk meg, 2 hónapig beszélgettünk az első találkozásunk előtt.
2021. jan. 19. 10:05
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Az írásod alapján mégsem ad meg mindent neked és mégsem gondolja annyira komolyan a dolgot. Ha ennyire eltérőek vagytok, az hosszú távon nem fog működni. Fel fogja őrölni az összes energiád.
2021. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen,max sétálni mentünk ki egy kicsit sehova máshova.

Elfogadtam úgy ahogy,bár rettenetesen unalmas volt,más miatt lett vége.

2021. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Gondolom egy kocka. Semmi alapja az ilyen kapcsolatnak csak visszahúz. Nyaralni se mentek semmi?
2021. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Amikor írtam, hogy kihúztam a komfortzónájából, akkor pont a nyaralást értettem alatta. Sikerült lerángatnom nagy nehezen a nyaralónkba.


De engem nem is feltétlen az zavar, hogyha nem akar velem mindig pörögni és menni, ezt megértem - azt nem értem, hogy engem miért nem enged sehova.😅

2021. jan. 19. 11:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyha nappal megyek valahova azzal nincs problémája, de ha már a barátnőmnél alszom, az is kicsit problémás. Hogyha lett volna osztálykirándulásunk, arra is húzta volna a száját..." fú, ez szörnyű. ha valaki azt éreztetné velem, hogy őt bármennyire is zavarja, hogy mondjuk én egy barátnőmnél akarok aludni, szerintem vágnám is ki. Persze azért felettébb kedves, hogy az nem baj, ha nappal mész valahova. Mondjuk én erre eleve háklis vagyok, mert anno apám csinálta ezt anyámmal, csak annak echte kisajátítás volt a vége, úgyhogy én ezt elvből nem erőltetném.
2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

"De engem nem is feltétlen az zavar, hogyha nem akar velem mindig pörögni és menni, ezt megértem - azt nem értem, hogy engem miért nem enged sehova"

NE legyen így de ennek vége lesz hamar...

Te nem vagy megnyugodva xD Ő meg már rég...

Neked kell a pörgés emberek minden, "éld ki magad" Amúgy ha annyira kedvelnéd akkor nem akarnál mindenhova elmenni nélküle xD

2021. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Akárhányszor olvasom el, nem találom, hogy hol utalt volna arra, hogy mindenhova nélküle akarna elmenni. Leírta az elején, hogy különböző személyiségek, másfél év alatt azért gondolom ezt a részét már megszokta valamilyen szinten a kérdező is. Viszont nehogy már ő kérjen bocsánatot azért, mert a barátaival akar időt tölteni, vagy osztálykirándulást szerveztek volna, csak azért, mert a pali húzza a száját.
2021. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 Miért el kellene hanyagolnom a barátaimat csak azért, mert van barátom talán?:)


Vele élek egy fedél alatt, mert a koronavírus helyzet így hozta... Szóval szerintem (de mondjátok ha tévedek) havonta ha 2 napot nem vele vagyok, akkor még nem leszek hálátlan és ugyanúgy szeretem...

2021. jan. 19. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!