Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok segíteni? Eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Eléggé tanácstalan vagyok. Lent van minden, ha kicsit többet akartok megtudni, akkor írjatok a kérdés alá,és megpróbálok privátban több infót adni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 16 éves srác vagyok. Szeretnék tőlletek segítséget kérni.

Na kezdem is.


Van egy lány ismerősöm, aki az utóbbi időben eléggé bejön.

Régen, igazából másfél éve tök jókat beszélgettünk, de én egy fasz voltam. Akkor még nem igazán jött be a lány,és volt egy kapcsolatom alakulóban,amiből nem lett semmi. Ezen időszak alatt eléggé ignoráltam a csajt,és ez biztos nem volt jó számára. Mindig ő írt, alig válaszoltam, sosem írtam stb.

A vége az lett, hogy utoljára rámírt és én nem írtam vissza. Ez ugye 1,5 éve.


Most jön a fontos dolog, decemberben hajnalok-hajnalán ráírtam a csajra. Igazából csak megírtam neki, hogy nemértem miért nem írtam vissza és, hogy fasz voltam, és sajnálom.

Visszaírt, de már nem olyan volt mint régen. Folyton kioffolt és kicsit flegmázott. Én folyton csak írtam és írtam neki. Valaszolt de csak későn, mintha egyáltalán nem érdekelném.

Mai nap folyamán, ugye ugyan úgy ráírtam,és visszaírt. Beszélgettünk, viszonylag aranyos volt, de a vége felé megint offolgatott. Végül hamar elköszönt és elment aludni.

Ez a sztori


Szeretném a segítségetek.

Nagyon-nagyon mrgbántam, hogy nem írtam a vissza neki. Igazán hülye voltam. Mostmár érzem, mit érezhetett annó, de ugye a múlton nem tudok változtatni. Sajnos nem érzem hogy ad esélyt arra, hogy igazán megtudjon bocsátani.

Régebben úgy tünt bejövök neki, most meg teljesen hidegen hagyom. Rosszul esik.

Igazán próbálkozom, próbálok kicsit közelebb kerülni hozzá de sehogy sem sikerül. Szép megjegyzéseket teszek, óvatosan megpróbáltam tudtára adni, hogy bejön.


Most sajnos teljesen tanácstalan vagyok.



2021. febr. 2. 02:04
 1/10 anonim válasza:
100%

Nem szeretném kedved szegni, én is voltam ilyen korban és ilyen helyzetben (többször is)

Sajnos az emberek változnak.

Egyszer be jössz egy lánynak, később változik a világ nézete és már nem az az ideál neki.

Lehet van valakije. Sajnos én is sokat harcoltam és gondolkodtam hogy lehet csinálni valamit ez ügyben de már hideg tészta volt a helyzet.

Szóval valószínűleg már nem jössz be neki és sajnos a lárma vissza adja a dolgot.


Na de ne keseredj és nem akarok rosszat csak sajna velem sokszor történt már így aterzem


Ez a rosszabb opció, de a jobb eset, amikor csak kéreti magát és közben az ő szíve majdnem kiesik a helyéről amikor írsz és próbálja "vissza adni" amit te adtál neki.


Sajnos mindkét esetben csak rosszabb lesz ha tovább próbálod. Én azt javaslom, hogy hagyd egy picit... és ha úgy érzi akkor nem fogja bírni h ne ő írjon rad. Ha rad ír, akkor mehet minden tovább, ha nem akkor meg sajnos el kell engedni és a későbbiekben figyelni mindenkire, arra is akit nem gondolsz fontosnak.


Remelem segítettem, rosszat tényleg nem akarok, és bocsesz ha nyers volt kicsit, sok sikert, majd szólj mi a helyzet! ;)

2021. febr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1es!


Sokat segítettél, igazából megértem az egészet. Elcsesztem, bár lehet már ne jövök be neki.

Hát nem tudok mást csak várni hátha rámír és lehet mégis szeretne kicsit komolyabban is szótérteni.


Köszi a segítséget!

2021. febr. 2. 03:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan rákérdeznék, hogy lát-e bennünk valamit (akár barátság szinten) vagy tényleg semennyire nem érdeklem. Szeretek nyiltan játszani.
2021. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Másfél év nagy idő, az alatt féltucatszor lehetett szerelmes, lehet most is van kiszemeltje, vagy konkrétan valaki akivel kavarnak/együtt vannak. Ha nincs, akkor is simán csak megutált amiért igy viselkedtél, és elmúltak az érzései.
2021. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg elég bunkó voltál. Velem ha valaki így viselkedik elég hamar ki tudok ábrándulni belőle és utána már kb semmi esélye nem marad az illetőnek. Valószínűleg azzal a lánnyal is ez történt. Megbántottad, csalódott és már nem kíváncsi rád.
2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szia! Rengeteg lány így kezdi az ismerkedős részt.. főleg egy ilyen kioffolás után. Szeretné neked megmutatni, hogy igenis van önbecsülése és egyébként is a lányok szeretik, ha a fiúk küzdenek értük. Én is ilyen voltam annak idején. Sosem írtam rá a srácokra.. mindig megvártam míg ők írnak rám hiába volt nehéz kivárni és egy kicsit flegmáztam is és úgy tettem, mintha engem nem túlzottan érdekelne az egész, de eközben a barátnőimmel sikítozva ugráltunk az ágyamon, ha írt valami cukit vagy elhívott valahova. A srácok is azokat a lányokat szeretik akik nem adják olyan könnyen magukat, szóval ne add fel! Bizonyíts neki! Tudom most nincs rá lehetőség, hogy beüljetek valahova, de hívd el sétálni, beszélgessetek és nagyon fontos! Vigyél neki virágot! Teljesen oda meg vissza lesz érted és ezt szemtől szemben nem tudja leplezni.
2021. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is kérdezz rá azért mert akkor nemraboljatok feleslegesen egymás idejét ha elég érett akkor normálisan fog a konkrétumokra reagálni (persze ne áruld el neki vagy ne utalj rá hogy tudod hogy neki teszttel másfél éve mert arra lehet megharagudna vagy rosszul esne neki úgy érezné hogy ő a talomba tartott lány aki most végre képbe jön mert nincs jobb) szóval csak annyit mondj hogy nem akartad meg a tani belatod sértő lehetett a viselkedes és és most szimpi neked benne van e egy randiba vagy valami ilyesmi szerintem fontos az őszinte nyílt beszéd
2021. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek a választ, sokat segítettetek. Mérlegelek, hogy is döntsek. Tényleg köszii
2021. febr. 4. 14:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy végül kialakult a dolog... Sikerült közelebb kerülnöm hozzá, és megbocsátott.. Március elején elkezdtünk újra beszélgetni és találkozgatni.. És most mind a ketten boldogak vagyunk, ugyanis összejöttünk :) Köszii Mindenkinek. Pacsi!
2021. ápr. 21. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Juhiiiii pacsi
2021. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!