Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Oké szóval a legelélején letisztáznám hogy távkapcsolat,nekem ez az első kapcsolatom ezért viszonyítási alapom nincsen illetve eléggé önbizalomhiányos vagyok.Jöhet-hideg meleg.


Ti hogy reagáltok arra mikor a párotok át akar menni egy lányhoz/fiúhoz?

Úgy hogy nálatok soha nem volt csak mindkettőtöktől ugyanakkora távolságban lévő városban találkoztatok.


Nekem rosszule esik,hogy más lányhoz átmenne,nekem egyszerűen ez sok.Az ha beszélnek,találkoznak,meg maximum ölelés az rendben van de nem szeretném hogy átmenjen.

Már mondtam neki,de közben feljött bennem hogy csak én reagálom túl,ezért érdekelne a ti véleményetek.


A lányról nem tudok sokat,csak azt hogy barátok és 1,5hónapig volt köztük valami tavaly és találkoztak is volna csak jött a vírus és "alábbhagyott".


Tegnap kibasztunk feltételeket a akpcsolattal kapcsolatban,nekem ott volt az hogy ne menjen át más lányhoz,azt mondta hogy erről szeretne még beszélni és ma mondta hogy erre az egy alkalomra kérne engedélyt.De nekem fáj őszintén igent mondani,másfél óra a lányhoz az út neki,és nem tudom mi legyen.


Mit tanácsoltok?



2021. febr. 4. 16:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*KISZABTUNK jesszusom mi ez az autocorrect,elnézést!
2021. febr. 4. 16:04
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem alap hogy nem járkálunk olyan lányokhoz akivel kavartunk régen úgy hogy a párunkhoz "basztunk" elmenni hogy a te szavaiddal éljek:P

Amúgy se, nem reagálod túl.

2021. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 4. 16:15
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Volt köztük valami, aztán a vírus közéjük állt, és barátok lettek, és most elmenne hozzá? Na, te is jó hülye vagy, ha ezt bekajálod.
2021. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A lánynak azóta volt pákapcsolata de nem tudom mi legyen utolsó.Nehéz úgy dönteni hogy szeretem és a legkeveseb fájdalmat érezzem és emelett logikusan is gondolkodni..
2021. febr. 4. 16:44
 6/17 A kérdező kommentje:

Update:Leírtam neki mégegyszer hogy ez nekem sok és nem szeretném,azt írta hogy megérti és megigérte hogy majd ha megint feljön közöttük ez a beszélgetés akkor mondja neki hogy nem megy át.


1-2hónap múlva/vagy mikor találkozunk megint rá fogok kérdezni hogy el e mondta e már és úgy cselekedek.

2021. febr. 4. 16:58
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem, ez egyáltalán nem normális. Pláne olyan csajhoz, akivel már kavartak.

Viszont: tök mindegy, milyen szabályokat hoztok, vagy mennyire akadsz ki. Ez a srác át akar menni, és át isfog, max. neked nem szól róla. Most azt úgyis hiába írnám, hogy szakíts vele...Inkább menj át te is egy helyes sráchoz :D

2021. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom hogy menj át te is valakihez, magadat ásod csak el...

beszéld meg vele

2021. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék máshoz menni,nem igazán vagyok olyan aki szívesen átmegy máshoz,legyen az osztálytárs vagy egy barátnő.

Reménykedek abban hogy nem titkolná el :c

Mindenesetre megvárom a következő találkozót és akkor kikérdezem,vagy hát nem konkrét kikérdezés de ja..

Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 4. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Már válaszoltak, de még 1-2 nézőpontot bedobnék. Másfél órát nem utazik valaki ahhoz az ellenkező nemű ismerőséhez, akivel nemrég kavart (és nem 1-2 találka volt, hanem másfél hónap), miközben nem akar semmit. Ahelyett hogy veled találkozna ráadásul, még ha járványhelyzet is van.


A kérdezősködés és megbeszélés láthatóan nem fog menni, mikor kb. azonnal megszegte amit beszéltetek. Innentől csak meg sem említi hogy hozzá menne, vagy letagadja ha "gyanúsítanád" vele.

2021. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!