Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kibéküljek vele,megbízhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek vele,megbízhatok ezután benne?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve ismerkedtem meg egy lánnyal.Eleinte nagyon tartózkodó voltam (sok rossz tapasztalat a múltból),de végül beadtam a derekam.A múltam miatt elég sokszor észbe kaptam,ha gyanúsan viselkedett,de mindig kibékültem vele,végül megszerettem.Azóta találkoztunk és nekem adta a szüzességét is.Viszont 2 nappal ezelőtt megtudtam,hogy mielőtt találkoztunk járt egy palival azzal a címszóval,hogy el akar felejteni engem,de végül szakított velem,mert állítólag nem tudott elfelejteni.Amit tudok.Közös kocsikázás,romantikus film nézés csók és le akarta fektetni a gyerek,de nem hagyta magát.(ez fix,mert rögtön az első találkozónkon nekem adta és na..)De rohadtul nem érzem rajta,hogy szeretne,nem könyörög meg semmi,hogy fogadjam vissza,mert hát kidobtam,de még beszélek vele,mert szeretem.Szeretném,ha bizonyítana,de nem látom rajta,hogy szeret..2 óra vonat útra lakik tőlem.

2021. febr. 4. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát tesó én nem tudom hogy őszinte legyek...

Gondolkodj már, elsőre odadobta magát, szerinted másnak nem?:D

Fiú létemre ha szerelmes vagyok, akkor más lányokra türelmem nincs, nem hogy más:)

Sorrendet változtass magadban, ennyi szerintem.

2021. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakított vele*
2021. febr. 4. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem javasolnám ezt a hölgyeményt. Nem úgy néz ki,mintha annyira érdeklődne érted, még akkor is ha neked adta a szüzességét. Lehet vonzódik hozzád külsőleg/szexuálisan, de mint partnert, nem tud komolyan venni. Esetleg megpróbálhatnád ezt elmondani neki, hogy megnézd mit reagál. De nem éri meg egy ilyen lány, találsz jobbat, aki viszont szeret.
2021. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatsz benne ha szereted, de ugyanúgy meg fogja tenni másodjára, harmadjára, negyedjére is. Főleg ha nem is akar bizonyítani. Ő már elengedte ezt a dolgot.
2021. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Hidd el, találni fogsz valakit aki tényleg megbecsül. Őt nem érdekelted, az pedig, hogy az első alkalmon beadta a derekát... Nos, valószínűleg nem csak téged tisztelt meg ezzel, hogy úgy fogalmazzak.
2021. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!