Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon ő is érdeklődik irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztsrbk kérdése:

Vajon ő is érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác és egy kurzus keretein belül ismerkedtünk meg külföldön. Egy házba laktunk 2 hónapig és ez alatt az idő alatt nagyon szimpatikussá vált a számomra. Elejében nem nagyon beszélgettünk, de utána mindig átmentem hozzá teázni vagy tanulni, mert néha a szobatársaim nagyon hangosak voltak. Voltak olyan megjegyzései amiből úgy gondoltam, hogy tetszek neki, de soha nem vált egyértelművé. Mindig nagyon figyelmes volt és úriemberként viselkedett velem.

Sokat beszélgettünk intimebb témákról és fel is ajánlotta, hogy költözzek hozzájuk, de mondtam neki, hogy a lányok miatt nem lehet, mert már így is sokat kérdezősködnek rólunk.

Az utolsó esténken megkérdezte, hogy nincs-e kedvem elmenni vele sétálni és én persze igent mondtam, de sajnos esett az eső így nem tudtunk elmenni, de átjött és együtt sokat beszélgettünk. Utána abban reménykedve, hogy hátha csatlakozik hozzám mondtam neki, hogy elmegyek sétálni, de nem jött velem.

Annyira összevagyok zavarodva és úgy néz ki, hogy legközelebb csak júniusban találkozunk. Valaki esetleg tudna valami okosat mondani? Előre is köszönöm a segítségeteket!



2021. febr. 7. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ráírni valahol? Elvégre beszélgettetek elég sokat, simán ráírhatsz mintha csak egy barátja lennél.
2021. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen, rátudnék írni, mert sokat beszélgettünk közösségi portálokon is. Csak nem szeretném erőltetni...
2021. febr. 8. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!