Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, hogy zavar, hogy ennyit sír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy zavar, hogy ennyit sír?

Figyelt kérdés
Párom 19, én 18. 3 hónapja vagyunk együtt, és észrevettem, hogy elég érzékeny személy. Ezzel nincsen baj, úgy gondolom a férfiak is kimutathatják az érzelmeiket. Az eddigi fiúk, akikkel voltam elég erős jellemek voltak, nagyon ritkán sírtak előttem. Érzékeny lánynak tartom magam, de azt hiszem a jelenlegi barátom rajtam is túltesz. Gyakran van rosszkedve csak úgy a semmitől, és ha megpróbálom felvidítani azt mondja hagyjam, ő ilyen, majd elmúlik. Sajnos a gondjait nagyon sokszor felnagyítja, és nem látom, hogy örülne és értékelné az apró dolgokat. Bevallom, hogy ez engem eléggé zavar mert én egy vidám, pozitív embernek tartom magam. Sokszor apró dolgokon megsértődik, elkezd sírni. Rossz ember vagyok, ha ez engem kezd idegesíteni? Nem akarom elveszíteni és nem akarom, hogy neki rossz legyen, de nagyon furcsa nekem ez a viselkedés.

2021. febr. 11. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

"Sokszor apró dolgokon megsértődik, elkezd sírni."


Tehát mint egy 5 éves kisfiú. Mondd neki, hogy vegyen erőt magán, mert ez így nem lesz jo az eletben.

2021. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez alapján hozzám hasonlóan viselkedik.

Ez azért nem jó, mert én enyhén depressziós vagyok, és anélkül viselkedek így, hogy szándékosan akarnám a hülyeségeimmel a páromat traktálni. :/

Persze nem biztos, hogy nála is ez a helyzet, de meg van rá az esély.

2021. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha te egy életvidám, pozitív szemléletű lány vagy, inkább keress egy másik fiút magadnak. A jelenlegi csak frusztrálttá tesz, semmi nem lesz jó, amit csinálsz. Mindig talál valami kifogásolni-valót, bedurcázik, te meg ápolgathatod a lelkét.

Az ilyen emberek NEM változnak, ez a fiú 50-70 évesen is sírdogálni fog ahelyett, hogy felnőne.

2021. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt több is van a dologban.
2021. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: mire gondolsz?

A többieknek köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2021. febr. 11. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Valakije meghalt csak nem mondja el vagy ilyesmi.
2021. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Vagy ilyesmi?

A párjának ne mondaná el? Rossz nyomon jársz, 6.#.

Szerintem nagyon depresszív, ideggyenge a párod.

2021. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindig az a válasza, ha kérdezem mi baj, hogy ő ilyen és nem tud változtatni rajta.
2021. febr. 11. 18:26
 9/12 anonim válasza:
53%

Pontosan ilyen vagyok én is, én a gyerekkori iskolai sérelmeimet nem tudtam kinőni, lényegében ez is onnan származik. Én igyekszem csak akkor sírni amikor más nem látja.

Nekem nem is lesz senkim, emiatt is, meg mások miatt is, amiket az iskolai elnyomás miatt szereztem. Lehet, hogy a párodnál is valami ilyesmi lehet a baj, hogy még régebben valamivel szekálták, és onnan maradt meg neki. Ne idegesítsd magad rajta, ő így vezeti le a stresszt, így könnyebbül meg.

2021. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt előtted kapcsolata?
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!